Новини

З Днем працівників освіти!

Шановні педагоги, працівники Волинського ліцею імені Нестора Літописця!

Дорогий наш колективе!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – з Днем працівників освіти!

Дякую усім Вам, колеги, за працю, яку Ви виконуєте у надзвичайно складних умовах. Плекати Людину, творчу Особистість, допомагати кожному підлітку розкрити свої таланти, «відшукати себе» й своє місце в житті відповідальне наше спільне завдання.

Радісні очі дітей, впевненість батьків надихають нас на звитяжну працю, що приносить добрі  плоди. Цьому підтвердження життєві успіхи випускників та рейтинги закладу за останні роки. Незважаючи на ті радикальні зміни, які переживає Україна вибудовуючи своє майбутнє, на зміни методик, соціальних та інших негараздів можна із впевненістю сказати, що колектив Волинського ліцею імені Нестора Літописця виконує своє призначення – ростить духовно багату та трудолюбиву молодь, яка знає і поважає духовні традиції, культуру свого народу.  У нас творче сучасне і прекрасні перспективи у майбутньому.

Ця впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, багаторічних освітянських традиціях, тісній співпраці із батьками та громадськими організаціями через спільне розуміння актуальних питань у сфері освіти задля реалізації завдань Нової української школи та невпинному творчому пошуку кожного педагога.

Окремі слова подяки і вітання із святом ветеранам праці нашого колективу! Ми бережемо Ваші здобутки і продовжуємо   втілювати Ваші ідеї та мрії.

Школа – це життя. То ж нехай життя квітує довго – довго, родить щедро як свята земля. Ну а ми віримо у майбутнє яке плекаємо своїми серцями.

З нагоди свята зичу працівникам Волинського ліцею імені Нестора Літописця нових здобутків, успіхів у добрих справах, щастя, міцного здоров’я й добробуту.

Разом ми збудуємо і виростимо майбутнє України.

З повагою і вдячністю за Вашу працю директор Володимир Мишко.

Рейтинг навчальних закладів області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін

у 2019-2020 н.р.

(відповідно до наказу Управляння освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 26.02.2020 р. № 48-од)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 9 14 10 1
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 4 9 1 2
Шумський ліцей 3 5 6 3
Тернопільський технічний ліцей 3 4 6 4
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 3 4 4 5
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Теребовля 2 5 6
Козівська державна українська гімназія ім. В. Герети 2 3 5 7
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» м. Хоростків 2 1 3 8
Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2 1 1 9-10
Тернопільська класичні гімназія 2 1 1 9-10
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука 2 11 11
Чортківська загальноосвітня школа № 7 2 1 12
Волинський ліцей імені Нестора Літописця Кременецької районної ради 1 4 4 13
ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивчення іноземної мови 1 4 14
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 1 3 3 15
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» м. Копичинці Гусятинського району 1 2 2 16-17
Тернопільський НВК “Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого” 1 2 2 16-17
Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича 1 1 8 18
Чортківська загальноосвітня школа № 6 1 1 5 19
Острівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 1 4 20
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Озерна Зборівського району 1 1 3 21-22
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивчення іноземної мови 1 1 3 21-22
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 19 1 1 1 23
Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. Кременецького району 1 1 24-25
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 24 1 1 24-25
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 1 6 26
НВК “Лановецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ст. – ліцей імені Юрія Коваля” 1 3 27-28
Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 3 27-28
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 1 1 29-30
ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – медичний ліцей № 15» 1 1 29-30
Бобулинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 1 31-34
Дзвиняцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 31-34
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї 1 31-34
ТНВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2 1 31-34
Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 4 7 35
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 3 3 36-38
Вишневецька комунальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ 3 3 36-38
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 3 3 36-38
Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 3-гімназя імені Романа Андріяшика» 3 2 39
НВК «Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад» 3 1 40
Теребовлянський навчально-виховний комплекс 2 7 41
Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 2 6 42
Шумський НВК «загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. – гімназія» 2 4 43
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 2 3 44-45
Підволочиська гімназія імені Івана Франка 2 3 44-45
Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 1 46-48
Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей 2 1 46-48
ТНВК «Школа-ліцей № 6 ім. Н.Яремчука» 2 1 46-48
Бучацький ліцей 2 49-50
Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького 2 49-50
Підгаєцька гімназія ім. М. Паславського 1 5 51
Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 1 4 52
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 ім. І.Блажкевич 1 3 53-56
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Хоростків Гусятинського району 1 3 53-56
Качанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 3 53-56
Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 3 53-56
Бучацький колегіум імені Святого Йосафата 1 2 57-59
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 1 2 57-59
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 2 57-59
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова 1 1 60-68
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинець 1 1 60-68
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Лисівці 1 1 60-68
Зарудянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 1 60-68
Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скала-Подільська 1 1 60-68
Костільницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 1 1 60-68
Осівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 1 60-68
Тернопільська спеціалізована школа № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 1 60-68
Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 1 1 60-68
Ангелівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 1 69-79
Базарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 69-79
Бучацька гімназія ім. В.М. Гнатюка 1 69-79
Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька 1 69-79
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Пулюя смт. Гримайлів 1 69-79
Зборівська державна українська гімназія ім. Р. Завадовича 1 69-79
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 1 69-79
Колодненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 1 69-79
Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 69-79
Підлісецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 1 69-79
ТЗОШ І-ІІІ ступенів імені Дмитра Заплітного 1 69-79
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 10 80
Бережанська загальноосвітня школа № 2 5 81-83
Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 5 81-83
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці 5 81-83
Бережанська школа – гімназія ім. Б. Лепкого 4 84-87
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова 4 84-87
Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської області 4 84-87
НВК «Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея» 4 84-87
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 3 88-95
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Товстолуг 3 88-95
Залісцівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» 3 88-95
Збаразька загальноосвітня школа № 2 ім. І. Франка 3 88-95
Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Монастириського району 3 88-95
Кременецька гімназія № 6 3 88-95
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Галини Гордасевич 3 88-95
НВК «Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.» Підволочиської селищної ради   3 88-95
Бариська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 96-109
Більче-Золотецький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 96-109
Великочорнокінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 96-109
Вербовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лановецької районної ради 2 96-109
Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 96-109
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чортківського району 2 96-109
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт. Гусятин 2 96-109
Коропецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Марка Каганця 2 96-109
Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Тернопільського району 2 96-109
Надрічнянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» 2 96-109
НВК «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» 2 96-109
Потуторська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району 2 96-109
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 2 96-109
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного 2 96-109
Бережанська загальноосвітня школа № 3 1 110-157
Бичківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чортківської районної ради 1 110-157
Білобожницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 110-157
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 1 110-157
Васьковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок 1 110-157
Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільської районної ради 1 110-157
Великодедеркальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Шумської районної ради 1 110-157
Вілійський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» 1 110-157
Гає-Розтоцький навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» 1 110-157
Дарахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 110-157
Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Доброводівської сільської ради 1 110-157
Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Підгаєцького району 1 110-157
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Бедриківці Заліщицького району 1 110-157
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Кабарівців 1 110-157
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Целіїв 1 110-157
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Крогулець 1 110-157
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Нижбірок 1 110-157
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Яблунів 1 110-157
Залужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Збаразького району 1 110-157
Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 1 110-157
Івано-Пустенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борщівської районної ради 1 110-157
Кам’янківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради 1 110-157
Кошляківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Підволочиського району 1 110-157
Кривеньська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Криве 1 110-157
Кудринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 110-157
Купчинецька загальноосвітня школа І-ІІІ степенів 1 110-157
Матвіївська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів 1 110-157
Мельнице-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 110-157
Москалівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лановецької районної ради 1 110-157
НВК «Оріховецький загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Підволочиської селещної ради 1 110-157
НВК «Ридомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Кременецька районної ради» 1 110-157
Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Підгаєцької міської ради 1 110-157
Переволоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 110-157
Плотицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Тернопільського району 1 110-157
Рекшинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» 1 110-157
Рогачинський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» 1 110-157
Романовоселівський НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 110-157
Саранчуківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бережанського району 1 110-157
Сільцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Підгаєцької районної ради 1 110-157
Скалатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підволочиського району 1 110-157
Скориківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Скориківської сільської ради 1 110-157
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів с. Васильківці 1 110-157
Старомогильницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 1 110-157
Староолексинецької загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради 1 110-157
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 1 110-157
Ходачківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 110-157
Цененівський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» 1 110-157
Циганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка 1 110-157

 Рейтинг навчальних закладів області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін

у 2018-2019 н.р.

відповідно до наказу Управляння освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 21.02.2019 р. № 39-од)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 12 11 4 1
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 7 8 4 2
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кременецької міської ради 3 2 8 3
Тернопільський технічний ліцей 2 7 4 4
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 2 2 5 5
Волинський ліцей імені Нестора Літописця Кременецької районної ради 2 2 3 6
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивчення іноземної мови 2 2 1 7
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 ім. І.Блажкевич 2 2 8
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» м. Хоростків 2 1 3 9
Тернопільська класичні гімназія 2 1 1 10
Тернопільський НВК “Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого” 2 1 11
Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича 1 4 12 12
Підгаєцька гімназія ім. М. Паславського 1 3 6 13
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Теребовля 1 3 2 14
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Хоростків Гусятинського району 1 1 3 15-16
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці 1 1 3 15-16
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Озерна Зборівського району 1 1 1 17
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 1 3 18
Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 1 19
Коропецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Марка Каганця 1 5 20
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» м. Копичинці Гусятинського району 1 4 21
НВК «Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея» 1 3 22
НВК “Лановецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ст. – ліцей імені Юрія Коваля” 1 2 23
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 1 1 24-26
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 1 1 24-26
Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Підгаєцької міської ради 1 1 24-26
Джуринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чортківської районної ради 1 27
Шумський ліцей 6 9 28
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука 5 18 29
Шумський НВК «загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. – гімназія» 4 30-31
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов 4 30-31
Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 3 8 32
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 3 4 33-34
Бережанська загальноосвітня школа № 2 3 4 33-34
Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 3 5 35-36
Козівська державна українська гімназія ім. В. Герети 3 5 35-36
Теребовлянський навчально-виховний комплекс 2 8 37
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 2 4 38
Почапинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 3 39
Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. Кременецького району 2 1 40
Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького 2 41
Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської області 1 10 42
Зборівська державна українська гімназія ім. Р. Завадовича 1 9 43
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 1 5 44-45
Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 5 44-45
Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 3-гімназя імені Романа Андріяшика» 1 3 46-50
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 1 3 46-50
Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Монастириського району 1 3 46-50
НВК «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» 1 3 46-50
Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 3 46-50
Бучацький колегіум ім. св. Йосафата 1 2 51-60
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 1 2 51-60
Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 2 51-60
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 1 2 51-60
Вишневецька комунальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ 1 2 51-60
Збаразька загальноосвітня школа № 2 ім. І. Франка 1 2 51-60
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Товстолуг 1 2 51-60
Чортківська загальноосвітня школа № 7 1 2 51-60
Острівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 2 51-60
Переволоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 2 51-60
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивчення іноземної мови 1 1 61-65
НВК «Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад» 1 1 61-65
НВК «Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.» Підволочиської селищної ради 1 1 61-65
Зарудянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 1 61-65
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 1 1 61-65
Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. 1 66-82
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 1 66-82
Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – медичний ліцей № 15» 1 66-82
Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 66-82
Великодедеркальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Шумської районної ради 1 66-82
Вишнівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Вишнівецької селищної ради Збаразького району 1 66-82
Івано-Пустенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борщівської районної ради 1 66-82
Залісцівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» 1 66-82
Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей 1 66-82
Більче-Золотецький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 66-82
НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад 1 66-82
ТНВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2 1 66-82
ТНВК «Школа-ліцей № 6 ім. Н.Яремчука» 1 66-82
Великочорнокінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 66-82
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Лисівці 1 66-82
Романовоселівський НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 66-82
Бабинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  1 66-82
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт. Гусятин 6 83
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 5 84-86
Бережанська школа – гімназія ім. Б. Лепкого 5 84-86
Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 5 84-86
Бучацька гімназія ім. В.М. Гнатюка 4 87-88
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Галини Гордасевич 4 87-88
Кошляківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Скориківської сільської ради 3 89-92
Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів 3 89-92
Підволочиська гімназія імені Івана Франка Підволочиської селищної ради 3 89-92
Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 3 89-92
Ріпинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2 93-96
Качанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 93-96
Циганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка 2 93-96
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова 2 93-96
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 1 97-107
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї 1 97-107
Тернопільська спеціалізована школа № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 97-107
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 24 1 97-107
Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільської районної ради 1 97-107
Потуторська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району 1 97-107
Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 97-107
Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Підгаєцького району 1 97-107
Бучацький ліцей 1 97-107
Матвіївська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів 1 97-107
Дунаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя України Олександра Капіносо 1 97-107

 Рейтинг навчальних закладів області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін

у 2017-2018 н.р.

(відповідно до наказу Управляння освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 02.03.2018 р. № 47)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 9 10 7 1
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 6 10 7 2
Тернопільський технічний ліцей 5 3 4 3
Кошляківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Скориківської сільської ради 3 1 4
Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської області 2 3 5 5
Теребовлянський навчально-виховний комплекс 2 2 12 6
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кременецької міської ради 2 2 5 7
Бучацький колегіум ім. св. Йосафата 2 1 2 8
Тернопільська класичні гімназія 2 1 1 9
Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. 2 3 10
Коропецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Марка Каганця 1 7 2 11
Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича 1 3 11 12
Підгаєцька гімназія ім. М. Паславського 1 3 6 13
Кременецький НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» Кременецької міської ради 1 2 3 14
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт. Гусятин 1 2 2 15
Тернопільський НВК “Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого” 1 2 1 16
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивчення іноземної мови 1 2 17
Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 1 8 18
Шумський НВК «загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. – гімназія» 1 1 3 19
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 1 1 2 20
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивчення іноземної мови 1 1 1 21
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 1 1 22-24
Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. Кременецького району 1 1 22-24
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 1 1 22-24
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 1 3 25
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї 1 2 26
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 1 27-28
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Яблунів Гусятинського р-н 1 1 27-28
Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – медичний ліцей № 15» 1 29-33
Ріпинецька загальноосвітня школа 1 29-33
Вовковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 1 29-33
Горянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької рай. р 1 29-33
Гніздичненська НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 29-33
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука 7 12 34
Шумський ліцей 5 11 35
Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 3-гімназя імені Романа Андріяшика» 4 7 36
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 4 5 37-38
НВК “Лановецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ст. – ліцей імені Юрія Коваля” 4 5 37-38
Козівська державна українська гімназія ім. В. Герети 3 2 39-40
Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів 3 2 39-40
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 2 5 41
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 2 4 42
Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 3 43
Тернопільська спеціалізована школа № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 2 44-45
НВК «Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад» 2 2 44-45
Шумський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» 2 1 46-50
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 2 1 46-50
Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 1 46-50
Саранчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району 2 1 46-50
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 2 1 46-50
Бережанська загальноосвітня школа № 2 1 9 51
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 1 6 52
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 1 3 53-54
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Хоростків Гусятинського району 1 3 53-54
Бучацька гімназія ім. В.М. Гнатюка 1 2 55-59
Бережанська школа – гімназія ім. Б. Лепкого 1 2 55-59
Зборівська державні українська гімназія ім. Р. Завадовича 1 2 55-59
Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Монастириського району 1 2 55-59
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Озерна Зборівського району 1 2 55-59
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Галини Гордасевич 1 1 60-68
Вишневецька комунальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ 1 1 60-68
Качанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 1 60-68
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 1 60-68
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова 1 1 60-68
Чортківська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ст. 1 1 60-68
Великодедеркальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Шумської районної ради 1 1 60-68
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8 1 1 60-68
Збаразька загальноосвітня школа № 2 ім. І. Франка 1 1 60-68
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 24 1 69-77
Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільської районної ради 1 69-77
Вишнівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Вишнівецької селищної ради Збаразького району 1 69-77
Чортківська загальноосвітня школа №5 1 69-77
Івано-Пустенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борщівської районної ради 1 69-77
Циганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка 1 69-77
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Товстолуг» 1 69-77
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 1 69-77
Дибщенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 1 69-77
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 1 69-77
Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 10 78
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району 6 79
Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 5 80-81
Підволочиська гімназія імені Івана Франка Підволочиської селищної ради 5 80-81
Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 4 82
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 4 83
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Теребовля 3 84-87
Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики 3 84-87
Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 3 84-87
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 3 84-87
Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Підгаєцької міської ради 2 88-96
Потуторська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району 2 88-96
Залісцівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» 2 88-96
НВК «Мишковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» 2 88-96
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» м. Копичинці Гусятинського району 2 88-96
Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2 88-96
Старовишнівецька комунальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 88-96
Почапинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 88-96
Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 88-96
Тернопільська обласна експериментальна комунальна школа мистецтв імені Ігоря Ґерети 2 88-96
Чортківська загальноосвітня школа № 7 1 97-112
Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Підгаєцького району 1 97-112
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці 1 97-112
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 1 97-112
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 1 97-112
Бучацький ліцей 1 97-112
НВК «Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея» 1 97-112
Угринівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Підгаєцького району 1 97-112
НВК «Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.» Підволочиської селищної ради 1 97-112
Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Теребовлянського району 1 97-112
Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 97-112
Матвіївський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» 1 97-112
Баворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільського району 1 97-112
Дунаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя України Олександра Капіносо 1 97-112
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова 1 97-112
Тетилівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів» 1 97-112

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.