Новини

Буде нами пишатися ненька Україна!

         14 жовтня в історії України – день особливий. Адже під покровом Пресвятої Богородиці українські козаки боронили рідну землю від нападників, відстоюючи  волю  та правду.

      Зберігаючи й відроджуючи військові традиції та звичаї нашого народу, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності  11 жовтня у Волинському ліцеї імені Нестора Літописця відбувся урочистий збір станиці – «Посвята в соколята», присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

         Вступаючи до лав учнівського об’єднання «Сокіл», перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків другокласники урочисто поклялися бути чесними та сміливими, боронити справедливість, цінувати побратимство, шанувати всі народи, плекати рідну мову, завжди прагнути до освіти, не порушувати клятви.

         Під час урочистої посвяти звучали вірші про Україну. Винуватці дійства виконали пісні «Ми маленькі соколята» та «Ми нащадки славних козаків». Станична учнівського об’єднання «Сокіл» Мокринська Юлія вручила ройовим посвідчення. Одинадцятикласники привітали винуватців свята з визначною подією у їх житті та прикріпили кожному символічні значки.

         До всіх присутніх звернувся директор ліцею Мишко Володимир Іванович із вірою та впевненістю, що віднині й назавжди в юних серцях поселяться козацький розум, відвага, сила й честь, що допоможе їм вирости гідними синами й доньками Батьківщини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.