Новини

ЧАС ПЛИНЕ, А ПАМ’ЯТЬ ЗАЛИШАЄТЬСЯ…

П’ять  років назад,  саме 20 лютого  2014 року, події на майдані сколихнули Україну. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на наш народ, нині не під силу нікому. Впродовж трьох днів уся Україна вшановує пам’ять героїв «Небесної сотні».

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів нашого ліцею. 19 лютого учитель історії Савчук В.М.  провів експрес-урок «Героям Небесної сотні присвячується!» для учнів 6-11 класів. 20 лютого ліцеїсти долучилися до Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті», виготовивши 100 паперових ангелів, які стали  символами Небесної Сотні  та розмістивши їх біля пам’ятника «Борцям за волю України». Представники усіх класів поклали квіти до пам’ятного знаку. Ятчишина Ірина, учениця 10 класу, заступник голови учнівської ради, розповіла учням про події цих днів, про героїв, які захистили нас ціною власного життя і полетіли до неба, до Раю.

Українські «Ангели» загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.