Новини

Цікава екскурсія

Львів – дивовижне місто. Тут гармонійно сплелися різні епохи та стилі, традиції старовини і темперамент сучасності, українська самобутність і європейський шарм. З одного боку, Львів вражає суворою величчю, а з іншого дивує відкритістю, витонченістю і неповторною теплою атмосферою, яку довелося відчути на собі учням 5 – Б класу,  вчителям та батькам.

Ця історична столиця Галицького князівства зустріла у всій своїй середньовічній красі. Пішохідна екскурсія Львовом дала змогу познайомитися з історією міста, зрозуміти, як і коли воно забудовувалось, та отримати величезний список місць, куди варто завітати. Учнів познайомили із забудовами площі Ринок, яка завжди була самим центром міста. Тут знаходиться 45 кам’яниць, кожна з яких ховає окрему історію про своїх, часто доволі видатних, власників, а в центрі площі її серце – Ратуша.

Для дітей був організований квест   « Знайди левів» та майстер- клас по розпису печива.

А зоопарк Меденичі – це справжній оазис екзотики в Західній Україні, де на учнів чекала захоплююча та пізнавальна подорож в світ диких звірів, яскраві враження, дивовижні відкриття.  

Не можна передати словами всю красу і велич Львова, треба бачити це самостійно. Це старовинне місто, яке зачаровує своїми традиціями, красою та шармом. Відвідавши його раз, знову і знову хочеться повернутись до Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.