Новини

День пам’яті та примирення

Йде травень крізь хвилини, дні і роки.
Несе нащадкам спогади свої.

         У травні по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски, як нагадування, якою страшною трагедією для людства стала Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили об’єднані  нації. Ми пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильними. Вона – запорука неминучості нашої перемоги.

         07 травня у Волинському ліцеї імені Нестора Літописця відбулися урочистості, приурочені Дню пам’яті та примирення та 74-річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Театралізоване дійство схвилювало учнів і педагогів. Урочисто звучали слова пам’яті про героїв, що полягли на фронтах, і поваги та пошани до учасників війни. У цей славний день вшанували полеглих хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України».

         У пам’ять про тих, хто не повернувся з війни, а також бійців, які віддали своє життя, захищаючи Україну, відбувся Х Авіасалон «Кременець-авіа – 2019», під час якого юні планеристи Тернопільської станції юних техніків, Кременецького центру дитячої творчості та нашого ліцею продемонстрували вміння керувати власноруч виготовленими планерами. За результатами змагань І місце посіли – Синицький Роман (Кременецький РЦДТ),  Повх Іван (Волинський ліцей), ІІ місце – Гончарук Владислав (Кременецький РЦДТ), Ковальчук Юрій (Волинський ліцей), ІІІ місце – Міньковський Артем, Гаврилюк Віктор (Волинський ліцей). Усіх учасників та переможців нагородили грамотами та побажали їм нових перемог.

         Гості свята – команда Тернопільської СЮТ та Кременецького РЦДТ – представили виставку авіамоделей; Кременецький краєзнавчий музей – виставку експонатів періоду Другої світової війни; Почаївський історико-художній музей – виставку макетів космічної техніки. Учні закладу та гості свята відвідали «Музей військової слави» Волинського ліцею імені Нестора Літописця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.