Новини

День Європи

Щороку у третю суботу травня, яка цього року припадає на 18 число, в Україні відзначають День Європи.

У Волинському ліцеї імені Нестора Літописця святкування проходило цікаво, змістовно та весело. Розпочали ми з участі у Всеукраїнському онлайн-уроці «Європа починається з тебе», який відбувся 15 травня. На уроці виступали Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, український тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур. Під час уроку всі учасники, гості та ведучий Майкл Щур дискутували щодо цінностей і життя в Україні та ЄС, євроінтеграції Української держави та ментальності українців і європейців.

Впродовж 17 травня учні віртуально мандрували країнами Європи, на якій ознайомилися з найвідомішими пам’ятками архітектури і скульптури, які тісно пов’язані із творчістю відомих європейських письменників. Семикласники підготували виставку малюнків «Ми – українці, ми європейці». Цікаво, приємно та позитивно пройшло інтерв’ю учениці 10 класу Видиш Анастасії з волонтером Едгаром Мьоллєром, що розповів про свої враження про перебування  в Україні.

Лише проводячи активну політику, проявляючи самоповагу і рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі, доконечно стати європейською країною.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.