Новини

Допомога птахам взимку

     Зима – пора року, коли пернаті потребують нашої допомоги, щоб вижити в найважчі часи, адже в цей час природні запаси корму починають зменшуватися. Усе життя птахів узимку цілковито підпорядковане пошукам їжі. Світловий день короткий, а втрати сил і енергії значні. Птахи майже весь час тримаються поряд зі своїми кормовими ділянками. Зимова підгодівля пернатих має корисні наслідки і для людини. Наприклад, вона дозволяє відвернути увагу птахів від видзьобування бруньок на плодових деревах. Але найголовніше, служить для приваблення пернатих у місця, де вони можуть принести велику користь у період вигодовування пташенят комахами-шкідниками. Лиш те, що така допомога дає можливість багатьом птахам вижити, свідчить про її користь.

     З цією метою 5 лютого 2019 року керівник природничого гуртка     Друзюк Т.І. провела для учнів 6-х класів  виховну годину на тему: «Допомога птахам взимку». Діти наввипередки перераховували птахів, які залишилися зимувати поблизу наших осель, адже спостерігали за ними протягом усієї зими. Тетяна Іванівна розповіла,чим можна і не можна підгодовувати птахів, та навчила гуртківців виготовляти різноманітні смаколики для наших пернатих друзів.

       Отож друже, запам’ятай: скільки б не було в тебе різних справ, забав та веселощів, не забувай про своїх крилатих друзів. Допоможи їм, і вони стануть тобі в пригоді, сторицею віддячать своєю невтомною працею та піснями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.