Новини

Гордість ліцею – гордість Тернопілля

24 травня  у Тернопільському академічному обласному драмтеатрі відбувся фестиваль-форум  для обдарованої  учнівської та студентської молоді “Гордість і надія Тернопілля”. Захід проводиться з метою  стимулювання, підтримки та заохочення обдарованої і талановитої молоді, визнання й оцінки її навчальних досягнень, успіхів у спорті, винахідництві, культурно-мистецьких і технічних заходах. За досягнуті вагомі результати з навчальних дисциплін, перемоги на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад і ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти голова Тернопільської ОДА Степан Барна і заступник голови облради Любомир Крупа  нагородили 60 кращих учнів та студентів у 12-ти номінаціях і відзначили їх грамотами та іменними преміями.

Серед нагороджених школярів є учні Волинського ліцею імені Нестора Літописця:

Панчук Богдана, учениця  10 класу, отримала премію   імені Івана Верхрадського у номінації  «Екологія»;

Петрук Надія, учениця  11 класу отримала премію Малої академії  наук за перемогу у ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (секція «Історичне краєзнавство»).

Вітаємо  Надію та Богдану і їх наставників: учителя  історії  Савчука В.М. та  учителя біології і екології  Стрижак С.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.