Новини

Громадсько-державне партнерство

10 квітня 2019 року у м. Києві відбулася надзвичайно відповідальна звітно-виборна конференція Громадської організації «Асоціація керівників шкіл України» (АКШУ).  На її проведення запрошені керівники закладів загальної середньої освіти України – члени Асоціації серед них Володимир Мишко директор Волинського ліцею імені Нестора Літописця. Із звітом про діяльність АКШУ за період з 01.01.2017 р. по 09.04.2019 р. виступила  президент асоціації Олена Миколаївна Онаць. Учасники конференції прийняли активну участь в обговоренні результатів діяльності організації та визначили  пріоритетні напрямки роботи на наступні п’ять років в умовах розвитку інформаційного суспільства та децентралізації освіти. Затверджено зміни до  Статуту асоціації (Нової редакції Статуту). Проведено обрання статутних органів асоціації. Президентом АКШУ на черговий п’ятирічний  період обрана  завідувач відділу економіки та управління закладів середньої освіти  Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук Онаць Олена Миколаївна. Віце-президентом обрана Федунова Тетяна Миколаївна.

         Визначено кількісний склад та обрано членів правління асоціації. До цього складу увійшов директор Волинського ліцею імені Нестора Літописця В. Мишко. 

       26 членів АКШУ стали учасниками Парламентських слухань “Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки”.

         У колуарах конференції продовжувалися дружні обміни інформаціями  про стан та перспективи розвитку освіти України. Роль і участь громад у реалізації пріоритетів освіти та їх  специфічних особливостей на шляху вирішення.

         Директор Волинського ліцею імені Нестора Літописця В. Мишко спільно із директором гімназії №117 ім. Лесі Українки м. Києва В.А.Нідзієвою, реалізуючи засади партнерської взаємодії, як громадсько-активні школи, досягнули домовленостей та узгодили напрямки співпраці у підписані договору про співробітництво між закладами освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.