Новини

ХІ Чемпіонат

27 вересня на міському стадіоні пройшли фінальні ігри ХІ Чемпіонату  України  Малої  бейсбольної ліги серед шкіл-інтернатів.  

Погодні умови, лише розпалили боротьбу серед команд, особливо запеклим став фінал. За вихід у фінал велася боротьба між командами «Лицар» (м.Кременець) та «Сумські Ворони» з (м.Суми). На жаль невдача спіткала господарів поля. Та у фіналі зустрілися команди: «Лицар» (м. Кременець ) та «Блискавка» (м. Словянськ), які боролись за третє та четверте місце у турнірній таблиці. З рахунком  12:2 виграла команда «Лицар». Запекла боротьба велася за перше місце, та команді «Вікінги» трішки не пощастило. Отож, місця розподілилися таким чином:

ІV – «Блискавка» (м. Слов’янськ Донецької обл.);

III –.«Лицар» (Волинський ліцей імені Нестора Літописця);

II –– «Вікінги» (с. Іване-Пусте Тернопільської обл.);

I – «Сумські  Ворони» (м.Суми).

Під час урочистого  закриття  учасників привітав директор Малої бейсбольної ліги в Україні Василь Тараско та заступник директора Віталій Лизогубенко і головний суддя Сергій Зес.

Володарі призових місць отримали кубки та медалі. Гравці, які виборили  звання «Кращі пітчера чемпіонату» отримали кубки: третє місце-гравець команди Словянськ; друге – м.Кременець, і з відривом у декілька очків гравець команди с.Івано-Пусте. Приємно відзначити  Бобрика Миколу, учня Волинського ліцею імен Нестора Літописця, який став призером на звання «кращого пітчера» та наслідував свого брата,  Бобрика Бориса, який минулого року також мав перше місце у даній номініції.

Учасників відзначено подарунками від директора Малої бейсбольної ліги в Україні ВАСИЛЯ ТАРАСКО (США), за рахунок спонсорів усі гравці отримали призи під час розігрування лотереї, а також мали можливість відвідати Вишнівецький палац із нещодавно відреставрованою Зеркальною залою, Кременецький краєнавчий музей, Замкову гору, м. Почаїв, джерело Святої Анни (с.Онишківці Рівненської обл.).

Позитивні емоції, азарт, жага до перемоги, нові знайомства, хороший настрій та незабутні враження подарував ХІ Чемпіонат України з бейсболу серед шкіл-інтернатів усім учасникам!

З нетерпінням юні спортсмени чекають наступного чемпіонату – 2019 року з надією зіграти його на оновленому професійному полі, що входить у склад об’єктів реконструкції спортивного ядра закладу освіти, роботи на якому розпочались нещодавно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.