Новини

Ходить по землі Святий Миколай

                Святковий настрій і передчуття чогось неймовірного витають у повітрі. Мерехтять вогники і блискітки прикрашених вітрин магазинів, повітря пахне морозцем, ялинкою та мандаринами!

   А починаються зимові свята з Дня святого Миколая, який, згідно з повір’ям, у ніч на 19 грудня кладе під подушку солодощі та подарунки слухняним дітям.

    І до учнів нашого ліцею сьогодні завітав Святий Миколай ( Повх Іван, 11клас). Ліцеїсти переглянули театралізовану виставу «Ходить по землі Святий Миколай», яку підготували вихователі групи подовженого дня Іванюк Т.С. та Голуб Н.М. , і отримали масу позитивних емоцій. Розпочала свято Стецюк Дарина з піснею « Нічка-чарівничка» і ведучий Стрижак Андрій, учні 3-А класу. Затамувавши подих, діти спостерігали за пошуками викраденої Бабою Ягою ( Денисевич Анна, 7-В клас) і її друзями-чортенятами ( Ярмощук Михайло, Голуб Назар 7-В клас, Хованець Михайло 2-Б) торбини Миколая та за веселими лісовими звірятами. (Міньковська Вікторія, 4-А, Кочернюк Злата, 2-Б, Скакальський Денис, 4-А, Росоловська Соломія, 2-Б).

   Прикладом чуйності та доброти для глядачів стали вчинки головних героїв Оленки та Андрійка (Голуб Христина, 5-Б, Гаврилюк Андрій, 7-В), які попросили у Святого лише здоров`я для своєї хворої бабусі (Довгаль Марія,  7-В) і відмовились від інших подарунків.

      А яке ж дійство без пісні і танцю! Не залишив байдужим чудовий танок ангелів (Костовська Наталя, Горошко Олександра, Кондратюк Анастасія, 3-А, Гук Каріна, 6-Б). У чарівному вальсі закружляли  ніжні сніжинки (Шуляк Анна, Гоцкалюк Валерія, Ковальчук Каріна, Чоповська Софія, Слободян Ангеліна, 2-А, Стецюк Дарина, 3-А, Каплун Діана, Бондар Вікторія, 3-В) і танцювальна пара Вікторія Остапчук та Миколюк Владислав, учні 5-Б класу.

      Юні глядачі також підготували віршики для Миколая і отримали від нього  такі довгоочікувані подарунки.

      Закінчилося свято музичною композицією «Як тільки над містом спускається нічка» у виконанні солістки Каплун Діани, учениці 3-В класу, та усіх учасників дійства.

 У День святого Миколая
Ми побажаєм від душі
Довгих років та процвітання,
І шлем чудові привітання!
Добра і щастя та любові!

Хай будуть дні всі пречудові!
І рідні будуть всі здорові!
Яскравого життя та долі,
В оселі буде хай всього доволі!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.