Новини

Hour of Code 2018!

Година коду    З 3 по 9 грудня у всьому світі проводиться «Година коду» (Hour of Code) в рамках тижня комп’ютерних наук.

«Година коду» є одногодинним вступом до інформатики, призначеним для демістифікації програмування, а також демонстрації того, що кожен може опанувати його основи. Це година залучення учасників до сфери інформатики. Ця кампанія стала всесвітнім заходом визнання інформатики, підтримується більш як 400 партнерами та 200000 вчителями з усього світу, її учасниками стали понад 100 млн школярів зі 180 країн. За час існування проекту його підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Джастін Трюдо, Ештон Катчер та чимало інших політиків, акторів, музикантів.

Такий навик як уміння кодувати в світі вже ставлять на один рівень з умінням говорити, читати й писати. Навички програмування розвивають аналітичне нестандартне мислення, новаторський підхід, креативність і лідерські якості. Кодувати може кожен, у будь-якому віці, із будь-яким багажем знань. Розвиток молоді – це внесок у майбутнє країни та її конкурентоспроможність у світі.

Волинський ліцей імені Нестора Літописця вже 4 роки поспіль бере участь у даному заході, який став популярний серед наших учнів через свій унікальний формат, який допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями учень за одну годину вчиться писати код і відразу бачить результат своєї роботи. Цього року організатори запропонували відправитись у мандрівку з героями світу Майнкрафт та створити власну гру «Зоряні війни» в далекій-далекій галактиці. Усі ігри та інструкції з проведення доступні онлайн.

Долучайтеся і ви до глобальної ініціативи Hour of Code 2018!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.