Новини

Інтербачення – 2019

   У рамках роботи шкільного євроклубу «Меридіан» 22 березня 2019 року у Волинському ліцеї імені Нестора Літописця  відбувся ІХ вокальний  фестиваль-конкурс «Інтербачення – 2019», учасниками якого стали учні Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів, учні закладів загальної середньої освіти м. Кременця та району (більшість з яких відвідують заняття у Кременецькому РЦДТ, Кременецькій школі мистецтв імені М. Вериківського) та Волинського ліцею імені Нестора Літописця.

    Юні вокалісти змагалися між собою в двох турах: у першому – виконували пісні іноземною мовою (у цьому році англійською, німецькою, французькою, польською та румунською мовами), а у другому – українські пісні акапельно.

    Конкурс оцінювало вельмишановне журі у складі: Добриніної С.В., викладача вокалу Кременецької школи мистецтв імені М. Вериківського, Едгара Мьоллєра, волонтера з Німеччини, Марунько О.А., викладача німецької мови кафедри іноземних мов КОГПА ім. Тараса Шевченка, Новик О.С., викладача кафедри мистецьких дисциплін та методики їх викладання КОГПА ім. Тараса Шевченка та Твердохліб А.Ю., директора Кременецького РБК. У цьому конкурсі вперше для членів журі та учасників І тур відбувався через «сліпе прослуховування» за прикладом знаменитої телепрограми «Голос. Діти»

    У напруженій боротьбі переможцями стали: у молодшій групі – Біденко Соломія (учасниця гуртка РЦДТ); у середній – Вербова Катерина (учасниця від Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернау І-ІІІ ступенів); у старшій групі – Трещук Софія (учасниця від Кременецької школи мистецтв імені М. Вериківського).

    «Приз глядацьких симпатій імені Олександри Кир’янчук», випускниці нашого закладу 2014 року, активної учасниці багатьох вокальних конкурсів, у тому числі й «Інтербачення» 2011 та 2013 р., отримала учениця Волинського ліцею імені Нестора Літописця Анна-Марія Головач.

    Призи та подарунки учасникам та переможцям вручала голова суддівської колегії, викладач вокалу Кременецької школи мистецтв імені М.Вериківського, Добриніна С.В..

    У перерві між турами конкурсу та підведенням його підсумків, перед глядачами виступили дует у складі  Бондар Олександри і Мокринської  Юлії з піснею «Моя земля» та учасниці танцювального колективу «Тандем» з танцем «Шалена перерва» – учні Волинського ліцею імені Нестора Літописця.

     У заключному слові  директор Волинського ліцею імені Нестора Літописця В.І. Мишко та  президент ШЄК «Меридіан» Вероніка Кондратюк, наголосили на важливості вивчення іноземних мов та розвитку творчих здібностей кожною особистістю у прагненні досягнення своєї мрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.