Новини

Бейсбол у Кременці

Надзвичайно стрімко розвивається бейсбол у  Кременецькій загальноосвітній школі-інтернаті. Цьогоріч з 19 по 22 вересня на базі школи відбувся IX чемпіонат України з бейсболу серед вихованців шкіл-інтернатів для дітей віком 10-12 років. На змаганнях були присутні   команди: «Олімп» з Києва, «East side» зі Слов’янська Донецької області, «Поні Україна» зі Львова, «Торнадо» з Івано Пусте та «Лицар» із Кременецької школи-інтернату.

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні: директор Малої бейсбольної ліги в Україні  Василь Тараско, фінансовий директор Літл-ліги, офіційний представник В.Тараска в Україні Вікторія Щербатюк, державний тренер з бейсболу та софтболу Міністерства молоді і спорту України Віталій Лизогубенко,заступник міського голови Ярослав Риндич, начальник відділу сім’ї, молоді і спорту Кременецької міської ради Андрій Станіславенко, директор Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату Мишко Володимир Іванович.

Спонсори чемпіонату: Товариство допомоги Україні з Каліфорнії, Федеральна кредитівка «Самопоміч з Нью-Йорка», українська організація «ЗУДАК» з Філадельфії, Роман Леськів (зі штату Конектикут), Василь Тараско (із Нью-Йорка).

Суддями чемпіонату були: Кравченко Павло, Каленік Олександр.  Головний суддя – Зез Сергій (м. Рівне).

У ході запеклої боротьби місця розподілилися таким чином: І – «Поні Україна» зі Львова (тр. Чед Ліддл, Валерій Ковач, Максим Федак та Роман Петришин), ІІ –«Олімп» з Києва (тр. Юрій Галкін), ІІІ –«Торнадо» з Івано-Пусте,(тр. Валентина та Михайло Замбриборщ),  IV – «Лицар» із Кременця (тр. Олександр Корчаковський та Тетяна Сохацька),V-«East side» зі Слов’янська Донецької області (тр. Валентина Лазарєва, Божена Мальцева та Людмила Каун).

Учасники чемпіонату відвідали історичні місця Кременеччини. Спонсори традиційно влаштували безпрограшну лотерею, де діти отримали подарунки.

На урочистому закритті чемпіонату всі команди були нагороджені дипломами та цінними подарунками, а кожен учасник команди-переможниці та кращий гравець отримали кубки.

Учасники повернулися додому, але вже з нетерпінням чекають на зустріч у наступному році.

Колектив закладу безмежно вдячний спонсорам, благодійникам за активну допомогу в організації та проведенні чемпіонату, за піклування про українську дитину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.