Новини

Конференція в Німеччині

    З 2015 року Волинський ліцей імені Нестора Літописця співпрацює з організацією  «Jugend im Ausland» («Молодь за кордоном») міста Кіль, яка направляє волонтерів з Німеччини віком 18-28 років в різні країни  з метою міжкультурного навчання та обміну. Згідно з договором у рамках проекту «Німецька школа в Кременці» у навчальному закладі  працює вже четверте покоління волонтерів. Молоді люди допомагають учителям під час уроків, у позаурочний час, у роботі над міжнародними проектами і мотивують учнів ліцею до вивчення німецької мови та ознайомлення з культурою їхньої країни.

      Для того, щоб покращити умови співпраці та ознайомити учасників проектів з Концепцією проведення волонтерської служби в рамках програми «Weltwärts», з  28 квітня по 3 травня 2019 року у місті Кіль була проведена міжнародна партнерська конференція, у якій взяли участь представники з Ботсвани, Еквадору, Індії, Південної Африки, Кенії та України.  Наш ліцей представила вчителька німецької мови і куратор проекту «Німецька школа в Кременці» Шеремета О.Л..

        Протягом тижня учасники конференції презентували свою роботу, взяли участь у тренінгу, який провела п. Фредеріке Хофф, співробітниця ЮНЕСКО з питань освіти.  Керівник «Jugend im Ausland» Верена Штоффер ознайомила з напрямками роботи організації і зі змінами у договорі, а з Катрін Хірш обговорили деталі меморандуму, який підписали учасники конференції.

       Представники різних куточків світу мали змогу поспілкуватися, розповісти про особливості своєї мови та культури, обмінятися досвідом  щодо роботи з німецькими волонтерами та зустрітися з колишніми партнерами, які вже працювали в проектах, під час пікніку в м. Еккернфьорде.

      Дні, проведені у Німеччині, були цікавими і пізнавальними. Як результат конференції – підписаний договір про співпрацю між Волинським ліцеєм імені Нестора Літописця та «Jugend im Ausland».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.