Новини

Міжнародний день рідної мови

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальне та духовне багатство. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання довкілля, передача досвіду з покоління в покоління. Для кожної людини її рідна мова найкраща  в світі. Для нас українців найдорожчою мовою є українська.

З метою виховання любові до рідного слова, формування культури мовлення у стінах Волинського ліцею імені Нестора Літописця відбулися різнопланові заходи у початковій школі.       

Учні 1-Б класу провели літературний вернісаж «Її Величність мова», де звучали вислови відомих людей про мову, прислів’я та приказки, лунала пісня. Яскравим та цікавим вийшов лепбук «Наша мова калинова»  у здобувачів освіти 1-В класу, та звучали поезії про рідне слово.                                                      

  Дівчата та хлопці 2-А  класу стали активними учасниками конкурсу читців віршів про мову, казкової вікторини. Ознайомились із цікавими фактами про українську мову із рубрики «Цікавинки із торбинки». Об’єднавшись у групи, усі дружно створювали інтелект-карти «Яка ж красива наша мова!». Переглянули мультфільм «Кухлик» та казочку про мову. 

 2-Б клас створив газету «Моя чудова українська мова», склав есе «Я хочу, щоб українська мова…», познайомився з крилатими висловами про мову відомих письменників.

У 3-А класі учні декламували поезію про українську мову, розв’язували цікаві мовні завдання.  Цікавий меседж-інтерактив «Рідна мова для мене…»пройшов у 3-В класі, де діти декламували вірші, писали повідомлення. 4-А здійснив усну подорож до рідної мови.  Учні початкових класів  написали диктант «Рідна мова».

Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.
      

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.