Новини

Мужність і біль України

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

У 2019 році годинник життя відраховує 33 роки Чорнобильської  катастрофи. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

У Волинському ліцеї імені Нестора Літописця відбулася лінійка  пам’яті, присвячена трагедії на Чорнобильській АЕС. Учні 7-Б класу Іванюк Д. та Грома Е. підготували інформаційний виступ про масштаби та наслідки на ЧАЕС. Емоційно читали поезії:  Левчук Ю., Данилюк В.,Савчук О., Сілка Н., Фендич А.

Була створена тематична виставка «Пропусти Чорнобиль крізь серце».
Діти усвідомили масштаби трагічних подій та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Вони схилили голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії, перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу та попросили у молитві в Пречистої Діви зберегти цей світ. Ансамбль дівчат 7-А та 7-Б класу заспівали пісню «Білокрилі лелеки», яка закликала  нас  понад  усе    цінувати   життя і пам’ятати, що священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках, а принесе нам на крилах новий потяг життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.