Новини

НЕЗАБУТНЯ МАНДРІВКА

17-19 червня випускники 9 класів Волинського ліцею імені Нестора Літописця їздили на екскурсію в Карпати та Закарпаття. Упродовж 3 днів усі були приємно вражені від побаченого.Першого дня відвідали Урицькі скелі, які є стародавньою Тустанською фортецею. Найбільше вразила їхня висота. Здавалося, що камені на скелях можуть обвалитися будь-якої хвилини. Цікаві історії про язичників надають цьому місцю неабиякої атмосфери. Учні також побували на  водоспаді Кам’янка. Прозора вода, чисте карпатське повітря принесли естетичне задоволення. Піднявшись на гору, ми побачили Журавлине озеро, а пізніше спробували воду із джерела, яке, за легендами, має цілющі властивості. Після цього поселилися в хостелі. До речі, він нам дуже сподобався, приємно та комфортно було проживати там.

Другий день був найбільш насичений: вранці вирушили  в Закарпаття, відвідали цілющі термальні води “Жайворонок”. Після цих басейнів усі учні почувалися бадьорими та щасливими, адже що ще потрібно у спекотний літній день.По дорозі до місцяпроживання ми відвідали замок Паланок у Мукачево, замок Сент-Міклош у Чинадієво та палац графів Шенборнів у селі Карпати, у кожного з них своя незвичайна історія та неповторна архітектура. Найбільше запам’яталася легенда про морально сильну й мудру жінку Ілону Зріні, яка обрала кохання замість багатства та слави.

Третій день видався найважчим, бо ми підкорили гору Пікуй. Шлях виявився непростий, не раз хотілосязупинитися та повернутися до автобуса, але цікавість і наполегливість перемогли. Коли ми піднялися на вершину, то не лише побачили, а й відчули всю красу та велич карпатських лісів.

Втомлені, але  щасливі ми  повернулися додому з безліччю незабутніх історій та цікавих фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.