Новини

Педагогічна симфонія

5 жовтня наш ліцей, як і всі заклади  країни, наповняв святковий настрій –  квіти, теплі слова вдячності дарували своїм педагогам учні та батьки. А вітальний концерт, який підготували ліцеїсти, полонив душу учителів, вихователів, батьків, працівників Волинського ліцею імені Нестора Літописця. Свято пройшло у формі інтегрованого уроку- подорожі «Педагогічна симфонія».

Усі виступи учнів були яскравими, творчими і, деколи, несподіваними. Ніби з екрану телевізора в гості до присутніх прийшла незрівняна Катя Осадча, роль якої неповторно та вишукано виконала учениця 8 класу Ширма Яна. Змінюючи повсякчас свої незабутні капелюшки, вона вдало та талановито знайомила із педагогами, які навчали відомих людей.

Пісні, танці настільки заполонили усіх,  що у  багатьох присутніх сріблилася на очах непрохана сльоза від усвідомлення того, що ці творчі діти – це твої учні.

І, звичайно, приємну місію виконав директор ліцею Мишко Володимир Іванович, який щиросердно привітав усіх зі святом та вручив почесні грамоти педагогам. А під оплески залу   нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»  наказом Міністра освіти і науки України  Л.М.Гриневич була  відзначена заступник директора з навчально-виховної роботи Волинського ліцею імені Нестора Літописця Вербіцька Марія Марківна.

І нехай слова завершальної пісні  «Бережи, Господь, наших вчителів» збудуться для кожного із нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.