Новини

Районний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

Сучасний перехід України до інформаційного суспільства, коли до Інтернету може підключитись практично будь-яка людина, обумовлює важливість впровадження хмарних технологій. Саме з метою продемонструвати досвід упровадження хмарних технологій в освітній процес 22 лютого на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця відбувся семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Кременецького району на тему: «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога-виховника в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Захід проходив у три модулі. Перший (теоретичний) розпочала  Людмила Ленчук, методист РМК із виховної роботи, інформацією про цифрову компетентність сучасного педагога-виховника в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Директор ліцею Мишко В.І. розповів про роль адміністрації у створенні сучасного освітнього середовища. Усіх гостей вітали учасники гуртків художньо-естетичного профілю флешмобним колажем «З Україною в серці».

У другому (практичному) модулі Оболончик Т.Д., заступник директора з виховної роботи, ознайомила присутніх із використанням хмарних технологій в управлінській діяльності, а також провела онлайн-тестування щодо визначення рівня підготовки до організації виховної роботи педагога-виховника. Про блог як засіб самореалізації та самовдосконалення педагога розповіла Тимощук Н.Л., вихователь-методист, керівник методичної комісії класних керівників та вихователів. Завершила практичну частину вчитель інформатики Качурівська О.В. web-вітриною «Моніторинг навчально-виховного процесу засобами Google Forms», на якій практично навчала створювати анкети та документи за допомогою додатків Google.

В узагальнюючому модулі Ленчук Л.С. провела  міні-воркшоп, рефлексію методом «Дріт». Усі учасники семінару розробили рекомендації щодо подальшого впровадження набутих знань та створення у кожному закладі сучасного освітнього середовища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.