Новини

Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо

На таку тему відбулася виховна година в 4-у класі, яку підготувала вихователь  Скакальська Надія Федорівна.

Учні здійснили цікаву мандрівку Україною, а допомогло їм у цьому чарівне дерево роду.

Перша – «Географічна гілочка» – розповіла четвертокласникам про географічне положення нашої держави, познайомила з її сусідами та основними великими регіонами України.

Учні на відмінно продемонстрували знання в грі «Не помились», де вони називали міста, річки та озера нашого краю.

Друга – «Історична гілочка» – повела школярів у часи княжої доби, козаччини, аж до сьогодення. Діти мали можливість побачити фотосвітлини великих князів і гетьманів під час презентації, а також коротко ознайомилися з  історією їхніх подвигів.

З метою виховання учнів почуття  патріотизму і національної гордості розглянули наступну «Символічну гілочку». Школярі декламували вірші про державні символи, розповідали про їхні походження.

Підсумковим етапом стала гілочка «Рідне місто», адже для кожного з нас Україна, перш за все, – земля наших предків і розпочинається вона з міста чи села, де людина народилася, тобто з її малої батьківщини. Вихователь розповіла про першу писемну згадку про Кременець, про заснування міста та його історію. Цікаві легенди про хоробрість і мужність наших предків, які, не жаліючи свого життя, боронили рідний край від чужинців, підготували учні. Щиро,  по-дитячому висловлювали вони свої побажання рідному місту, адже мріють побачити його найкращим.

Під час виховної години діти почули багато цікавого про свій край, вони були активні в обговоренні та уважно слухали нову інформацію, щоб як найбільше дізнатися про Батьківщину і вирости справжніми українцями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.