Новини

Семінар для волонтерів з Німеччини

    З 18 по 20  лютого 2019 року на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця проводився семінар для волонтерів з Німеччини Крістіни Фьольпель, Міріам Нойберт, Ніко Шварцбауера та Едгара Мьоллєра. Керівник проекту Катрін Хірш та її підопічні ознайомилися зі школою, разом провели урок у 5-А класі та обговорювали успіхи, яких досягли волонтери,  вказали на проблеми, з якими вони зіткнулися в Україні.

    Пані Хірш зустрілася з директором ліцею В.І. Мишком, поділилася враженнями від проекту „Deutsche Schule in Kremenets“, на основі якого між ліцеєм та волонтерською організацією міста Кіль „Jugend im Ausland“ у школі вже четвертий рік поспіль перебувають волонтери  з Німеччини, які  допомагають учителям та учням удосконалювати свої знання німецької мови і пізнавати традиції німецькомовних країн. Пані зауважила, що не тільки молодим людям подобається працювати у Кременці, але й керівництво „Jugend im Ausland“  з легкістю співпрацює з ліцеєм.

    Учасники семінару із задоволенням пройшлися вулицями Кременця, побували на Боні, відвідали Почаїв та Шепетин. 21 лютого  група поїхала у Львів. Гості отримали незабутні враження від перебування в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.