Новини

Шановна шкільна громадо! Колеги, батьки, учні!

 

                 Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 03 квітня,  продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року та запровадив режим надзвичайної ситуації.

         Звертаюся до вас усіх з великим проханням суворо дотримуватися усіх вимог оголошеного карантину. Головна із них – бути вдома, крім виходу в аптеку або продуктові магазини.

          Колеги- педагоги! Продовжуйте працювати в особливому режимі із застосуванням технологій дистанційного навчання. Ознайомтеся із Законом України «Про повну загальну середню освіту», який набув чинності із 18.03.2020 року, та новими ініціативами МОН України щодо організації навчання, проведення ДПА та ЗНО, атестації, завершення 2019-2020 року. Активно поширюйте навчальні онлайн-ресурси.

         Особливе прохання до батьків! Карантин вимагає бути вдома або там, де немає людей, де відсутня небезпека. Якщо ви працюєте, то обов’язково застосовуйте всі заходи безпеки: рукавички, маски і т.п. Здоров’я дітей у ваших руках. Створіть умови для безпечного домашнього дозвілля із цікавим змістом. Великий В.О. Сухомлинський писав у «Батьківській педагогіці»: «Діти – не тільки джерело радості. Діти – це щастя, створене вашою рукою».

         Шановні учні! Ми зможемо все опрацювати, дочитати, доспівати, дограти. Лише будьте здоровими. Читайте! Малюйте! Пишіть! Творіть! Але бережіть себе та своїх рідних!

          Шановні працівники закладу! Висловлюю вдячність за вашу роботу в цих складних умовах! Працюючи у гнучкому режимі, ви забезпечуєте життєздатність закладу, санітарний стан приміщень та території. Надіюся, що весна не лише заквітчає шкільне подвір’я, а й наповнить його радісним дитячим сміхом.

          Життя обов’язково переможе!

                  З повагою Володимир Мишко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.