Новини

Мама, тато і я – спортивна сім’я

Зимовий  холодний день, а у нашому 2 – Б класі гамірно і весело. Діти, вчителі та батьки готувалися до спортивного дійства «Тато, мама, я, вчителька моя – спортивна сім’я».

Головним режисером була  вчитель фізкультури Гарас В.М., а  акторами  були жителі класної родини 2 – Б класу.  Дорослі журилися, бо не знали, які випробування чекають на них і чи зможуть вони їх успішно подолати. Хлопчаки та дівчата хвилювалися удвічі більше  за себе і батьків. Чи зможуть тато і мама  вправно виконати усі завдання, які перед ними буде поставлено? Чи не підведуть своїх доньок і синів?

Звучить свисток. Команди вишикувалися. Другокласники щиро привітали усіх присутніх зі святом. З дитячих вуст лунали слова про спорт, дружбу. «Рухливчики» та «Сміливчики» вели запеклу боротьбу у естафетах. Школярам було цікаво з батьками разом бігати, стрибати, грати. А татусі, матусі, бабусі на мить потрапили у казковий світ дитинства. Хвилювалися, раділи, переживали, грали, відпочивали, танцювали.

І ось звучить фінальний свисток. Хто ж переміг? Журі оголосило результат. Усі приємно були здивовані, бо перемогла дружба. Гравців нагородили, але найбільшим подарунком  був бадьорий настрій і приємні хвилини спілкування трьох поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.