Новини

Створюємо комфортні умови для навчання та всебічного розвитку школярів!

18 вересня у Кременецькій загальноосвітній школі-інтернаті відкрили оновлений спортивний зал. Цю святкову для нас подію прийшли розділити надзвичайно багато гостей, а саме голова Кременецької райдержадміністрації Сімчук Сергій Ростиславович, начальник відділу освіти Мороз Володимир Сергійович, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Василь Петрович Петрук, директор Малої Бейсбольної Ліги в Україні Василь Тараско (США), державний тренер з бейсболу та софтболу Міністерства молоді та спорту Віталій Лизогубенко, випускники школи – Станіславенко Андрій, Зеленков Віктор, а також тренери бейсбольних команд з Києва, Львова, Слов’янська Донецької області, Івано-Пусте Тернопільської області.

Безперечно зі словами великої шани і подяки виступив директор школи Мишко Володимир Іванович до давнього друга, мецената Романа Леськіва (США). Адже саме завдяки йому та його родині учні нашої школи будуть займатися в новому спортивному залі. В подарунок школярі підготували запальний танець, у якому продемонстрували усі види спорту, яких навчаються у стінах школи.

Час минає невпинно і шкода, що приходить пора, коли дуже хороші вчителі йдуть на заслужений відпочинок. Так на святі  ми дякували за багаторічну працю Дранчуку Зіновію Іллічу, вчителю фізичної культури. Він виховав багато  майстрів спорту, якими пишається наша школа.

На завершення свята прозвучала пісня «Квітка душа» у виконанні Олександри Бондар та Ольги-Марії Дець з побажаннями усім добра, щастя та миру.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.