Новини

Танцюй з нами! Танцюй, як ми! Танцюй краще за нас!

23-24 грудня спортивна зала Волинського ліцею імені Нестора Літописця перетворилася на танцювальний майданчик фестивалю-конкурсу «Just Dance – 2019». «Танцюй з нами! Танцюй, як ми! Танцюй краще за нас!» – саме під таким девізом уже вдруге в стінах закладу освіти відбувся такий захід. У ньому взяли участь 10 команд 1-4 класів та 13 команд 5-11 класів. Підтримати своїх талановитих дітей прийшла численна команда батьків.

         Виступи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли: методист РМК Ленчук Л.С., викладач курсу хореографічних дисциплін Кременецького педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка Ткач Н.А., суддя міжнародної федерації сучасного танцю України, керівник мистецького центру «Антре art Family» Трофимлюк О.М., тренер мистецького центру «Антре Аrt Family» Гайданакіс О.М., танцівниця Шувалова К.С. Родзинкою свята для старшокласників став виступ учасників гурту “Сім п’ятниць” та танцюристів мистецького центру “Антре Art Family”, а для молодших ліцеїстів – вистава “Снігова королева” від гуртківців театру “Веселка” із Кременецького районного центру дитячої творчості.  

         Команди-учасниці продемонстрували свої хореографічні вміння, вразили всіх присутніх різноманітними оригінальними постановками, яскравими та стильними костюмами. У перервах  учні, учителі та батьки взяли участь у флешмобі. Танцюючи банси (рухливі танці для дітей та молоді з використанням анімаційних програм), усі відчули себе однією великою дружною командою. 

         Маленькі танцюристи отримали дипломи переможців у різних номінаціях. Команди 5-11 класів були розділені на три вікові групи, у кожній із яких визначили володарів І, ІІ і ІІІ місць.

І місце – 5-А, 8-А, 9-Б.

ІІ місце – 6-А, 6-Б, 7-А, 8-Б, 9-А.

ІІІ місце – 5-Б, 7-Б, 7-В, 10.

Учні 11 класу вдруге «дотанцювалися» до Гран-прі!

         Минулого року одна із суддів (Запольська І.М.) заявила: «Офіційно оголошую вас найтанцювальнішим закладом освіти Кременеччини!» Це було дуже приємно. Довелося наполегливо працювати, щоб не тільки не втратити це звання, а стати ще кращими.

         Бажаємо всім шанувальникам танцювального мистецтва нових ідей, творчих досягнень.

         До зустрічі наступного року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.