Новини

Тиждень музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, художньої культури та хореографії

Всьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток.

Б. Брехт

 З метою ціннісного ставлення до музики та мистецтва, залучення учнів до найвищих досягнень світового мистецтва і культури, виховання загальнолюдських цінностей, духовності та підтримки творчо обдарованої молоді традиційно у ліцеї з 01 по 07 жовтня проходив тиждень музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, художньої культури та хореографії. Адже у жовтні відзначають Міжнародний день музики, День архітектора, День художника та День працівників освіти.

       Розпочався тиждень «Музичною терапією». Щоранку у вестибулі учнів, вчителів, батьків та працівників школи зустрічали звуки музики. Для позитивного настрою та розслаблення, для зняття напруги та стресу звучали спеціально підібрані твори видатних композиторів-класиків Й.С.Баха, В.А.Моцарта, А.Вівальді.

Любителі співу з 1 по 11 клас взяли участь у караоке «Співаймо разом!» Учні з великим задоволенням виконували українські народні пісні, відомі хіти, а також популярні пісні сучасних українських виконавців: В.Івасюка, Т.Кароль, І.Федишин, Х.Соловій, Н.Валевської, Н.Май, А.Кузьменка, О.Винника, Дзідзя, гуртів «Друга ріка», «Плач Єремії», «Океан Ельзи», «Мандри» та інші.

Протягом дня у вестибулі школи діяла виставка малюнків «Незвичайна архітектура», яку підготували учні 8-9 класів. Бажаючі могли переглянути зображення відомих світових архітектурних споруд.

У вівторок учні 5-11 класів відвідали інформаційну годину, присвячену Дню художника. На ній присутніх ознайомили із життєвим та творчим шляхом українського художника Миколи Азовського, а також місцевих майстрів пензля, учасників художніх гуртів «Палітра» та «Гладущик»: Т. Балбус, С.Ткачук, Ж.Тріщук, О.Панфілової, І.Погонець, Б.Гуменюк, Н.Швед, Н.Зварунчика, Б.Романюка, О.Пташкіна, В.Стецюка, В. Величка.

Під час «Танцювального марафону» учні молодших класів виконували масові дитячі інтеграційні танці, старшокласники мали можливість продемонструвати свої хореографічні здібності та вміння, навчилися виконувати рухи сучасних танцювальних напрямків, отримали заряд позитиву та весело відпочили.

Завершився насичений день цікавим та пізнавальним виховним заходом «Музичний КВК» між учнями 7-х класів. Учасники команд «Музиканти» та «Солов’ї» проявили оригінальність у конкурсі «Візитка», продемонстрували теоретичні знання з предмету музичне мистецтво у конкурсі «Розминка», творчо підійшли до підготовки «Домашнього завдання». Капітани команд Храневич Яна та Грома Евеліна показали вправність у розв’язуванні кросворду «Музичні терміни». Гамірно пройшов конкурс «Відгадай мелодію». Неабияку активність проявили учасники команд, виконуючи українські народні пісні! У підсумку перемогла дружба.

У середу відбулося змагання «Веселковий день» між учнями 5-7 класів. Кожен колектив-учасник заходу шляхом жеребкування обрав один з кольорів веселки. Випереджуючим завданням було підготувати фотозону, виступ-представлення своєї команди, мати на собі одяг або елемент одягу відповідного кольору. Важко було визначити переможців, тому що учні чудово справились із завданнями. Особливо яскраво заявили про себе п’ятикласники. Вони проявили організованість і самостійність. Учні 6-х класів виявилися напрочуд креативними. А семикласники здивували своєю наполегливістю і естетично підібраним одягом. Усі колективи нагороджено грамотами і пам’ятними фото класу у кольорах веселки.

У четвер усі бажаючі мали можливість переглянути виставку учнівських фоторобіт «Рідний край», які були представлені на різних конкурсах і здобули відзнаки.

У п’ятницю учні робили селфі з улюбленим учителем, які демонстрували на концерті під час фінальної пісні.

Завершив тиждень мистецьких дисциплін вітальний концерт «Педагогічна симфонія», присвячений Дню працівників освіти.

Цікавою та насиченою була програма тижня мистецтв завдяки творчим учителям: Мартинюк Н.Л., Михалюк Л.П., Бондару М.Г. та Залюбовській Н.Б. Усі, хто взяв участь у проведенні заходів, залишилися задоволеними. Бажаємо учням творчих успіхів та натхнення у вивченні предметів художньо-естетичного циклу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.