Новини

ТОЙ ТРАВЕНЬ В ПАМ’ЯТІ ЛЮДЕЙ…

Чимало свят дарує нам весна. Та найбільш зворушливе – День пам’яті та примирення. Увесь світ відзначає цю дату: поминають і моляться за померлих у Другій світовій війні, відбуваються урочисті паради та тематичні концерти, покладають квіти до могили Невідомого солдата.

7 травня 2019 року керівник природничих гуртків Кравченко Т.І. провела виховну годину «Той травень в пам’яті людей…», присвячену 74-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Робота вихованців складалася із двох частин:           6 травня виготовляли червоні маки – символ Дня пам’яті та примирення, згодом переглянули біографічний історико-драматичний фільм «Незламна» про нелегку долю снайпера Людмили Павличенко в умовах страшної Другої світової війни та про її внесок у перемогу над нацистською Німеччиною. Дана стрічка вразила школярів до глибини душі й пройняла почуттям болю та гордості за своїх земляків, які споконвіку славилися жагою до волі та незалежності.

     22 червня 1941 року на захист Батьківщини піднялися всі: старі й молоді, чоловіки й жінки, діти… Усі хотіли зупинити ворога. І це вдалося. Але ціна надзвичайно висока! 62  мільйони ровесників мали б входити у буйноцвіття життя  з нами разом у  XXI століття! А їх нема… Загинули…

Героями можна назвати всіх тих, хто воював на полі бою, у лісах, в партизанських загонах, боровся за свободу в фашистських таборах. Подвиг здійснили і всі ті, хто працював у тилу, на заводах, виготовляючи зброю, хто вирощував хліб. Слава їм, і відомим, і безіменним героям війни! Слава тим, хто загинув смертю хоробрих. Слава всім , хто здобув Перемогу!

  День сьогоднішній нерозривно зв’язаний з учорашнім, і кожен слід на землі, і нинішня радість, і наш достаток, і щасливе життя – то твій слід на землі, Перемого!

Ми думаємо про Вас,
Хто не вернувся з битви.
Ми пам’ятаємо Вас,
І через гони літ
Ми будемо за Вас
Свій отчий край любити,
І на своїй землі лишати
Добрий слід.
Ми не бажаємо війни!
Хай над містами й нивами
Сіяє сонце з вишини,
Щоб ми росли щасливими!
Хай літають завжди журавлі –
Колоски видзвонюють налиті.
Ми за те, щоб мир був на землі!
Для усіх дітей у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.