Новини

Відзначення 100-річчя Соборності України

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину

І нам твою історію творить!

         22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

         У Волинському ліцеї імені Нестора Літописця організували і провели цикл патріотичних заходів, присвячених цій події. Члени прес-центру чергового класу випустили стінгазету «Цей день в історії…» В актовому залі відбулася тематична інформаційна година «Незламна сила єдності народу», яку провели учні 8-Б класу.

         У виховній групі 1-5 класів пройшов конкурс малюнків «Ти в моєму серці, Україно!» Класні керівники та вихователі провели виховні години під гасом «Ми єдина держава, ми єдиний народ».

         Учні 5-11 класів взяли участь в історико-патріотичному квесті

«100-річя Соборності України», який підготував учитель історії Савчук В.М.

         У бібліотеці відкрилася книжково-ілюстрована викладка літератури «Наша непоборна, держава Соборна», яка висвітлює тернистий шлях творення української державності, знайомить з видатними історичними постатями, які виборювали незалежність та соборність України.

         Ми маємо бути свідомі, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.