Новини

VІІ вокальний фестиваль-конкурс «Інтербачення – 2017»

У   рамках роботи шкільного євроклубу «Меридіан» 17 лютого 2017 року в Кременецькій ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ступенів  відбувся VІІ вокальний  фестиваль-конкурс «Інтербачення – 2017», учасниками якого стали учні Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою,  навчально-виховного комплексу «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5-дошкільний навчальний заклад», Кременецького ліцею імені Уласа Самчука, Кременецького районного центру дитячої творчості та Кременецької ЗОШ-інтернату.

У цьому році на конкурс завітали баба Параска та баба Палажка (Ольга-Марія Дець та Марія Андреїшин, учениці 9-А класу), які весь час сварилися та заважали вести ведучим (Кондратюк Вероніці та Благодиру Олексію) фестиваль. А глядачам баби навіть дуже сподобалися своєю безпосередністю та харизмою. Конкурсанти виконували пісні  англійською, німецькою, італійською  та українською мовами.

Оцінювало конкурс компетентне журі у складі: Твердохліб А.Ю. – директора Кременецького районного будинку культури, керівника зразкового ансамблю «Домісольки», Кир’янчук Н.О. – викладача вокалу та фортепіано Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського, Марунько О.А. – кандидата філологічний наук, доцента кафедри іноземних мов та методики їх викладання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії  імені Тараса Шевченка та Савчук Г. М. – викладача музичного мистецтва.

«Інтербачення-2017» відкрила президент шкільного євроклубу «Меридіан» Юрчик Світлана, яка привітала учасників та побажала їм удачі, а глядачам – приємного перегляду. У 2017 році, з ініціативи директора школи-інтернату Володимира Івановича Мишка, було запроваджено «Приз глядацьких симпатій імені Олександри Кир’янчук», випускниці школи-інтернату 2014 року, активної учасниці багатьох вокальних конкурсів, у тому числі і «Інтербачення» 2011 та 2013 рр., пісня життя якої обірвалась недоспіваною у вересні 2016 року, залишивши ноти смутку та порожнечі у серцях тих, хто її знав. Глядачі стоячи переглянули відеозапис з концерту, де Саша виконувала пісню «Adagio», ушанувавши так пам’ять про талановиту, неординарну, творчу та надзвичайно наполегливу ученицю.

У перерві між першим та другим турами конкурсу та перед оголошенням підсумків виступи танцювальний колектив «Тандем», який подарував усім присутнім танці «Ча-ча-ча», вальс і море позитиву.

У напруженій боротьбі переможцями стали: в молодшій групі – Біденко Соломія (учасниця від Кременецького РЦДТ); в середній – Гаврилюк Вікторія (Кременецька ЗОШ-інтернат); у старшій групі – Доротюк Сергій (учасник від Кременецького РЦДТ). «Приз глядацьких симпатій» отримала учениця Кременецької ЗОШ-інтернату Грушицька Анастасія. Призи та подарунки учасникам та переможцям вручали директор школи-інтернату В.І. Мишко, президент ШЄК «Меридіан» С.Юрчик та голова суддівської колегії Н.О. Кир’янчук.

До слова запросили Софі-Марія Хольц,  волонтера від організації Самаритянський Союз  з м.Кіль (Німеччина ), яка з радістю долучилася до підготовки та організації фестивалю (підбирала пісні та відео, допомагала учасникам розучувати тексти). Софі була вражена тим, як пройшов конкурс. Найбільше їй сподобалася друга частина під назвою “Мальовнича Україна”, в якій учасники виконували пісні українською мовою.

«Родзинкою» фестивалю став виступ випускниці Кременецької школи-інтернату, учасниці багатьох вокальних конкурсів Оболончик Анастасії, яка привітала переможців, наголосила на важливості вивчення іноземних мов та наполегливій щоденній роботі над собою. На  прохання глядачів Настя виконала пісню «Червона рута» та всі разом проспівали гімн школи-інтернату.

Надіємося, що свято вдалося і чекаємо з нетерпінням «Інтербачення-2018»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.