Новини

Вітаємо Петрук Надію з перемогою у фінальному етапі конкурсу МАН

Вітаємо Петрук Надію , ученицю 11 класу Волинського ліцею імені Нестора Літописця та її наукового керівника вчителя історії Савчука В.М., з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Протягом п’яти днів, з 2 по 7 травня, в Києві  проходив  фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Це були надзвичайно напружені, насичені непростими випробуваннями та надзвичайно цікавими подіями дні. Адже отримати перемогу в конкурсі такого рівня надзвичайно престижно.

У першому етапі конкурсу взяло участь 250 тисяч дітей.  У фіналі за перемогу змагалися учні з усієї України (1206 членів Малої академії наук).

Нагородження переможців і призерів відбулося 6 травня 2019 року в Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». В урочистостях взяла участь Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, зазначивши, що  «конкурс – захист робіт Малої академії наук стає з кожним роком більш серйозним, з більш серйозними результатами, в таких форматах, які співмірні з різними міжнародними конкурсами. І сьогодні деякі учні, з тих, хто посідає перші місця в конкурсі-захисті робіт МАН, можуть претендувати навіть на власні патенти. Якість конкурсу робіт МАН дуже зросла».  

Вітаємо Надію  із високим досягненням! Нехай її плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і перемога у конкурсі! Бажаємо нових творчих злетів та здійснення мрій!

Висловлюємо щиру вдячність наставнику Надії –  Савчуку В.М. за високий професіоналізм та самовіддану працю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.