Новини

Волинь – це краса, моя рідна земля

         Учні 4 – Б класу разом зі своїми наставниками (Кондратюк Н.В., Молінською О.М., Бондар А.В.) здійснили туристичну мандрівку Волинським краєм.

         Гостинно зустріли кременчан у Музеї-садибі Лесі Українки в селі Колодяжному.  Школярі побували у «білому» будиночку поетеси, завітали у «сірий» будинок її батьків.  У музеї ознайомилися із життям і творчістю Лариси Петрівни Косач.

         Вузенькою стежиною пройшлися до ставка, біля якого  за переказами, любила відпочивати поетеса.

         Літні волинські пейзажі зачаровували нас своєю красою та мелодійним співом птахів.

         Завітали у Замок Любарта, який є окрасою Луцька. Відвідали єдиний в Україні Музей дзвонів,  який знаходиться у Владичій вежі, Музей книги, де оглянули   стародруки та  друкарський верстат  15 століття. У В’їзній вежі гвинтовими сходами піднялися на оглядовий майданчик та побачили місто з пташиного польоту.

         Відпочили у Луцькому зоопарку. Ознайомилися з його мешканцями: бурими ведмедями, чорними лебедями,  тиграми та левами, смішними дикобразами, привітними носухами, поважними страусами …

         Хлопці та дівчата під час туристичної поїздки розширили свій кругозір, приємно поспілкувалися з однокласниками і щасливо повернулися до рідних домівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.