Новини

XX чемпіонат України з бейсболу завершено!

З 2 по 6 червня в Кременці на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця проходив XX Чемпіонат України з бейсболу, в якому брали участь команди з усіх куточків нашої держави. Кожна з команд змагалася за поїздку до Польщі в м. Кутно на Чемпіонат Європи. Приємно спостерігати, що цей вид спорту розвивається, стає популярним серед дітей. Все більше команд бере участь у цих змаганнях.  Особливо вразило те, що збільшилась кількість дівчат у командах. Це рекордна цифра за весь період існування чемпіонату, а саме – 30.

 Київ представляло дві команди :”Kiyv Baseball Softball School” (тренери Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.),  ”Дарниця LL” (тренери Грігорєва В.А., Безпалько В.С.), крім того брали участь команди  з м. Рівного (тренер Міронова Ю.О.,Судимак В.А.), м. Кропивницького «Bad Boys» (тренери Лопата Р.В., Малиш  А.М.), с. Івано-Пусте Борщівського району “Торнадо” (тренери Замбриборщ В.Г., Семенюк С.С.), м. Чорноморськ «Дельфіни» (тренери Корольов С.В., Шуляк О.В.) Доволі неочікуваними стали результати деяких матчів, один з таких був  між командами «Bad Boys» та “KBSS”,  з рахунком 14:4 перемогли кияни.   Та найцікавішою грою, як і очікувалося, став фінал чемпіонату, у якому зустрілись ” KBSS “ та команда з м. Рівного. В перших  інінгах велась запекла боротьба за кубок чемпіонату, та жодна з команд не поступалась супернику. Гравці  з Києва показали високу майстерність та впевненість у своїх силах. Із рахунком 12:2 перемогу здобули «KBSS». Отож, місця розподілилися таким чином:

III- “Bad Boys” м.Кропивницький

II- м. Рівне

I- “KBSS ” з м. Київ

Команду Волинського ліцею імені Нестора Літописця представляли такі гравці:

Ляхович Магдалена, Додь Анна, Бобрик Микола, Сохацький Лука, Гринчак Богдан, Остапчук Прохор, Підгурний Максим, Корчаковський Юрій, Белінський Аандрій,  Гаврилюк Андрій, Гуменнюк Ілля. Нашим гравцям не вистачило трішки майстерності та впевненості в собі. Та приємно відзначити таких гравців, як Бобрик М., Ляхович М., Гринчак Б.

Під час урочистого  закриття  учасників привітав директор Малої бейсбольної ліги в Україні Василь Тараско, заступник директора Віталій Лизогубенко та головний суддя Сергій Зес. Переможців нагородили   кубками та медалями, а гравців, які вибороли  звання “Кращий пітчер чемпіонату”, = кубками.

Усі спортсмени отримали подарунки і призи  від директора Малої бейсбольної ліги в Україні ВАСИЛЯ ТАРАСКА (США) та благодійників.

Учасникам змагань  запропонували відвідати тренувальний збір, який відбудеться у Хорватії цього місяця. Там можна  багато  навчитися та пізнати нового.  

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей, а переможцям бажаємо удачі на Чемпіонаті Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.