Новини

З нетерпінням я чекаю День Святого Миколая

Ось настав чудовий день,

Повний сонця і пісень ,

Повний радощів для друзів,

Він зібрав нас в дружнім крузі.

 

День Миколая – одне з найулюбленіших народних свят. Його люблять і дорослі, і діти і з нетерпінням чекають ранку, аби знайти під подушкою подарунок від святого.

На золотих санях, запряжених золотогривими кіньми, у супроводі білокрилих ангелят завітав Чудотворець до  Волинського ліцею імені Нестора Літописця. Цілий рік він спостерігав із неба за дітками, бачив їх чемними і не дуже.

Захід «З нетерпінням я чекаю День Святого Миколая» розпочала  учениця 2-А класу Дарина Стецюк піснею «Уже надходить ніч чарівна». Присутні дізналися про походження свята, про те, як відзначають його в різних країнах світу. Учні 6-А   класу  виконали пісні «Дін-дон», «Я нечемний був у школі», дівчатка 8-х класів –«Ішов Миколай».

Свято Миколая неможливе без жартів, ігор, загадок, танців, сміху. Усе було… Повчальною стала сценка двох сестричок – Марусі та Мартусі. Її майстерно зіграли учениці 6-А класу Владика Софія та Косюк  Іванна. Сестрички багатьом допомогли зрозуміти, що не «плеєр, мобілу, джинси» потрібно просити в Миколая, а здоров’я для найрідніших людей. Повеселив присутніх Антипко (Рожелюк І. учень 8-Б класу), який схиляв діток, щоб були такими  ж неслухняними,  як одна із сестричок – Мартуся, але дівчатка та хлопчики дружно прогнали його із залу. Бурхливими аплодисментами  глядачі супроводжували «Танець ангеликів» і «Танець чортів» у виконанні колективу «Намистинки» та дівчат 10 класу.

Яке ж свято без подарунків? Солодощів було багато в торбині Святого Миколая, тому всі діти отримали подаруночки, за які дирекція, учнівський та вчительський колективи дякують корпорації «ББК «Україна», ВО «Свобода», отцю Георгію, а також групі кременчан, які втілили в життя мрії дітей-сиріт, подарувавши їм особливі індивідуальні подарунки.

Святий Миколай учить нас жити в злагоді, бути доброзичливими, милосердними, будить людське сумління, закликає поважати батьків, рідних, знайомих і незнайомих, любити ближнього та свою неньку Україну. «Дбайте один про одного, даруйте людям добро і ласку, і вам воздасться сторицею!» – ці слова Миколая Угодника ще довго лунатимуть у дитячих серцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.