Новини

Засідання педагогічної ради

    2 січня відбулося засідання педагогічної ради з питання «Формування ключових компетентностей учнів при вивченні іноземної мови шляхом упровадження технологій особистісно зорієнтованого навчання». Форма проведення — творчий звіт.

    З коротким аналізом та узагальненням результатів діяльності учителів іноземної мови виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Вербіцька М. М., яка зробила висновок про зростання професійної майстерності педагогів, вдосконалення методики викладання, переорієнтацію на особистісно зорієнтовані методи навчання.

    Кафедра іноземної мови у складі Мишко В.М., Плахтини Т.С., Скакальської О.В., Шеремети О.Л., Макогін І.Ф., Примак О.С., Карнауха В.П., Ковальчук Г.О. презентувала колективу педагогічний досвід з формування в учнів комунікативної компетентності, з розвитку вмотивованості вивчення іноземної мови як засобу міжкультурного спілкування.

    Проаналізовано рівень навчальних досягнень учнів, позитивний результат  участі в олімпіадах з англійської та німецької мов, ЗНО, представлено досвід позакласної роботи з предмета, співпрацю з волонтерами з США та Німеччини.

    Особлива увага була зосереджена на вивченні іноземної мови у 1 класі відповідно до сучасних освітніх орієнтирів у контексті Концепції «Нова українська школа».

    Значне зацікавлення викликав відеофільм, у якому вчителі іноземної мови продемонстрували сучасні педагогічні технології освітнього процесу.

    Педагогічний колектив був залучений до обговорення проблем та перспектив вивчення іноземної мови.   У своїх виступах підкреслили  необхідність навчити учнів використовувати іноземну мову як інструмент у діалозі культур і цивілізацій світу, підготувати їх до спілкування в реальних життєвих ситуаціях. Адже знання іноземної мови дають додаткову можливість для самореалізації особистості в сучасних умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.