Новини

Завершено I Чемпіонат України з бейсболу для дітей віком 8-10 років

23 вересня дійшов до завершення I Чемпіонат України з бейсболу для дітей віком 8-10 років, який проводився на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця. Змагання принесли масу позитивних емоцій та хорошого настрою для дітей та присутніх гостей. Діти мали змогу показати свої вміння та набути досвіду у грі. У фінальній зустрічі за перемогу боролися команди з Кропивницького та з  Києва. Гра до останньої  хвилини була цікава та  напружена, де команди показали високу майстерність та клас гри. Цього разу удача  на стороні команди з  Кропивницького.

Отож, місця розподілились таким чином;

V- «Дельфіни» з Чорноморська

IV- «Лицар» з Кременця

III-  ДЮСШ «Колос» з Рівного

II-«Дарниця» з Києва

I-із Кропивницького.

Під час урочистого закриття учасників привітав директор Малої бейсбольної ліги в Україні Василь Тараско та директор Волинського ліцею імені Нестора Літописця Мишко В.І.

Володарі призових місць отримали кубки та медалі. Учасників відзначено подарунками від директора Малої бейсбольної ліги в Україні Василя Тараско (США), за рахунок спонсорів усі гравці отримали призи під час розігрування лотереї.

Нові знайомства, набуття досвіду, хороший настрій, позитивні емоції, незабутні враження подарував I Чемпіонат України з бейсболу для учнів віком 8-10 років.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.