Новини

Зустріч поколінь

Перша  субота лютого для багатьох людей особлива. Адже саме у цей день відбувається зустріч з випускниками. Свято,  яке  ми очікуємо з нетерпінням, до якого готуємося  з трепетом у серці. Традиція,  без  якої  школа  не  може  існувати. Сьогодні  до  нас  приходять  випускники.   Зазвичай серед них найбільше ювілярів,  хоча  навчальний заклад  радий вітати  всіх.

    Урочисто прибрана зала, класи, фотосвітлини  на дереві шкільної родини… Перші випускники Волинського ліцею імені Нестора Літописця зустрічають гостей, запрошують в альма-матер. Особлива  атмосфера, яку  вдалося  створити   ведучим вітального концерту, вчителям , вихователям і,  звісно,  випускникам. З вітанням та  словами вдячності до присутніх звернувся директор ліцею Мишко В.І. . Володимир Іванович розповів про досягнення сьогоднішніх ліцеїстів, про плани закладу, про  будівництво сучасного стадіону для учнів та кременчан. Багато  теплих, щирих, хвилюючих серце слів прозвучало з вуст колишніх учнів, а сьогодні уже поважних людей. Не обійшлося без жартів із шкільного життя, мудрих порад та настанов.   Усю зустріч, поринаючи у спогади, гості з вдячністю згадували своїх наставників. Почесними гостями цього дійства були випускники 1999, 2004, 2009, 2014, 2018 років. Не зрадили своєму девізу «Один за всіх, і всі за одного!» 10-літні ювіляри, випускники 2009 року, делегація яких була найчисленніша. Ці яскраві зірочки з захопленням розповідали присутнім про шкільні будні, про участь у художній самодіяльності, про  створений танцювальний колектив «Зорепад» та співпрацю  з  Бондарем М.Г. Свято супроводжувалося хореографічними та пісенними дарунками, підготовленими учнями школи. Одним словом, це був ще один день дитинства уже дорослих людей, які отримали можливість побувати в ролі веселих та безтурботних учнів.   Зустріч із шкільним минулим – це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, поїздки на екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради.

Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу, вчителів, однокласників. І так прекрасно, що існує давня традиція – щороку на початку лютого збирати колишніх учнів різних років на вечір зустрічі.

        Випускники – це не лише історія школи, а й історія міста, району, країни. Доля кожного з них написана  окремим неповторним рядком. Для нас ви назавжди залишитеся історією, золотим фондом чи золотими сторінками Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату. То ж колишнім інтернатівцям та сьогоднішнім ліцеїстам у всьому щастить, хай збуваються мрії,  здоров’я вам на довгі-предовгі літа, безмежного щастя, затишку та злагоди у ваших родинах, хай життя буде прекрасним, побільше вам посмішок, удачі, наснаги. Залишайтеся завжди молодими. До нових зустрічей у місті дитинства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.