Новини

Зустріч з юністю…

Сьогодні кожен все шукає

Чогось в житті… минає час…

Та знаєм: школа вас чекає

Гостинно просить в гості вас.

 

                Зустріч із шкільним минулим, це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, поїздки на екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради. Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу, вчителів, однокласників. І так прекрасно, що існує давня традиція – щороку на початку лютого збирати колишніх учнів різних років на вечір зустрічі.

            Випускники – це не лише історія школи, а й історія міста, району, країни. Доля кожного з них написана  окремим неповторним рядком. Найчисленніші делегації випускників 1992, 2002, 2007, 2012, 2016  років виступили із власними спогадами про веселі та цікаві ситуації із шкільного життя, демонстрували своє вміння орієнтуватися, відповідаючи на дотепні запитання ведучих. Всю зустріч, поринаючи у спогади, випускники з вдячністю згадували своїх наставників. Почесними гостями цього свята були педагоги, які вже на заслуженому відпочинку. З теплими словами, з любов’ю зверталися до учителів не лише випускники, а й сьогоднішні учні.

              Приємною частиною свята стали віршовані, музичні та хореографічні дарунки, підготовлені учнями школи. Наприкінці вечора усі разом проспівали гімн школи, який став завершальним акордом у піднесеному, урочистому настрої свята шкільної родини. Далі випускники продовжували спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.

         Незабутньою, теплою була ця зустріч, яка, мабуть, залишиться в пам’яті випускників, учителів надовго. То ж здоров’я вам на довгі-предовгі літа, безмежного щастя, затишку та злагоди у ваших родинах, нехай ваші діти та онучата завжди приносять тільки радість, хай життя буде прекрасне, побільше вам посмішок, удачі, наснаги. Залишаймося завжди молодими. До нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.