Новини

Безпечний Інтернет

Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості.
Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв’язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей.
11 лютого 2020 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету має на меті досягнення об’єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.
До Дня Безпечного Інтернету у Волинському ліцеї імені Нестора Літописця проведено низку цікавих заходів.
Учні 2-4 класів, найменші користувачі Інтернетом, з захопленням переглянули мультфільми: «Найжахливіший тиждень Петрика», «Нові корисні підказки. Інтернет», пригадали правила інтернет-спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними інтернет-ресурсами.
Для учнів 5 класів було проведено інформаційну бесіду «Наша безпека в Інтернеті». Також діти із задоволенням виконали інтерактивну вправу про поводження у «Всесвітній павутині» https://learningapps.org/watch?v=p6fymfp5j18.
Учні 6-9 класів стали учасниками вікторини «Безпечний Інтернет», перевіривши свої знання з безпечного користування Інтернетом, виконавши цікаві завдання.
Вчителем розроблені та роздані пам’ятки для школярів та їх батьків про дотримання правил безпечного користування Інтернетом.
Сподіваємось, що ліцеїсти, отримавши нові знання щодо безпеки в мережі Інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек глобальних мереж. Адже обізнаний – значить озброєний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.