Корисні інтернет-посилання

Безкоштовні ресурси для вивчення англійської

BBC Learning English – можливість вивчати британський англійський з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один із розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English – Шестихвилинні ролики на різні теми один із найпопулярніших серед користувачів.
Livemocha – це справжнісінька соціальна мережа для тих, хто вивчає іноземні мови. Livemocha – спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання – носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчіть англійську, а йому допомагаєте у вивченні української і все це в режимі реального часу.
Bussu – на цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника, до речі, крім англійської тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Також, як і на Livemocha, ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Добре опрацьовано додаток для iOS і Android.
LinguaLeo – напевно, самий захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android – займатися можна в будь-який час і де завгодно.
Duolingo – сайт сподобається навіть дітям. Пропонуються численні письмові уроки і диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають перекладати веб-сайти та інші документи. Крім сайту існують додатки для iOS і Android.
Engvid – відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою – можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.
Exam English – це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та іншим. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.
Loyalbooks – на цьому ресурсі більш 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Скачуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.
 Understanding IELTS: Techniques for English Language Tests від British Council вже встиг стати одним з найпопулярніших онлайн-курсів в світі: на нього зареєструвалося понад 700 тисяч слухачів. Рекомендуємо пройти його кожному, хто бажає підготуватися до іспиту IELTS. Також рекомендуємо звернути увагу і на інші безкоштовні онлайн-курси від British Council на платформі Futurelearn.
  Володіння основами бізнес-англійської сьогодні стає все більш необхідним, якщо ви бажаєте отримати перспективну посаду чи плануєте працювати з іноземними клієнтами. Масовий безкоштовний онлайн-курс “Бізнес-англійська стартує на Prometheus 24 січня.
  Conversational English Skills – вивчайте базову розмовну англійську на цьому курсі початкового рівня від одного з провідних китайських ВНЗ – університету Цинхуа.
  Transform Your Writing Skills – чудовий цикл курсів, що дозволить вам пройти шлях від основ англійською граматики до якісного написання наукових текстів англійською мовою від Каліфорнійського університету в Ірвайні. Зверніть увагу! Курси Coursera безкоштовні, сплачуєте ви, за бажанням, лише за сертифікат. Щоб отримати доступ до безкоштовної повної версії того чи іншого курсу просто введіть його назву в форму пошуку на сайті і безпосередньо зареєструйтеся на цей курс.
  English Composition I – навчіться писати якісні тексти університетського рівня англійською мовою. Підбір переконливих аргументів, робота з ідеями і думками інших авторів, грамотне цитування та багато іншого очікують вас на цьому курсі від Дюкського університету.
  English Grammar and Essay Writing – ще один чудовий курс, присвячений граматиці та написанню есе англійською мовою. Цього разу від легендарного університету Каліфорнії (Берклі).

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button