Про нас

Спільно ростимо майбутнє України!

         Волинський ліцей імені Нестора Літописця гостинно запрошує на навчання у 1-11 класи.

              Якщо ви зацікавлені у якісних знаннях ваших дітей – заклад освіти  має для цього всі умови – високопрофесійні педагоги та відповідна навчальна база.

            Якщо Ви хочете, щоб ваша дитина вивчала різні іноземні мови, ми навчаємо англійської і німецької!

            Якщо вашій дитині потрібні знання комп’ютерної техніки та вміння користуватися Інтернетом – заходьте у наші сучасні класи  та бібліотечно-інформаційний центр з інтернетстудією!

            Якщо  Ви бажаєте, щоб ваша дитина із закінченням закладу освіти мала професію, будь-ласка, за 10-11 класи – професія водія категорії «В» і «С», а також категорія «А» для шанувальників мототехніки.

            Якщо ви піклуєтеся, щоб ваша дитина розвивалася різносторонньо, –  у ліцеї діють мистецький центр «Сузір’я», спортивно-оздоровчий клуб «Лицар», євроклуб «Меридіан», художня студія «Колорит», музична студія «Гармонія», студія «Смак», а також система різноманітних гуртків. На базі закладу працюють гуртки міського центру дитячої творчості, класи гри на музичних інструментах школи естетичного виховання  ім. М. Вериківського.

            Волинський ліцей імені Нестора Літописця  працює за договорами про співпрацю із Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури м. Київ, Прикарпатським національним університетом  ім. Василя Стефаника, Луганським державним інститутом культури і мистецтв, Кременецькою обласною гуманітарно-педагогічною академією ім. Тараса Шевченка, закладами освіти  м. Києва, Кіровоградщини, Рівненщини, Черкащини, дитячими спортивними школами м. Кременця, що створює можливості для учнів і педагогів покращити свою самопідготовку та посилити якісно освітній процес.

           Якщо вашій дитині потрібна соціальна допомога – цей заклад для вас! У ліцеї надаються пільги згідно чинного законодавства. Проживання і харчування, режим дня і педагогічний патронаж для ваших дітей гарантуємо.

          Якщо ви думаєте про майбутнє своєї дитини, ми допоможемо і станемо пліч-о-пліч з вами і вашою дитиною, створюючи  заклад  Радості, Успіху, Добра.

Запрошуємо! У нас затишно, цікаво, пізнавально!

Кабінети

Кабінет української мови

Кабінет української літератури

Кабінет англійської мови

Кабінет німецької мови

Кабінет зарубіжної літератури

Кабінет історії

Кабінет математики

Кабінет біології

Кабінет географії

Кабінет фізики

Кабінет хімії

Кабінети інформатики

Кабінет художньої культури

Кабінет правознавства

Кабінет Захисту України

Кабінети трудового навчання

Кабінет народознавства

Кабінет основ безпеки життєдіяльності

Кабінети соціально-психологічної підтримки

Актовий зал

Спортивна база

Спортивний зал

Тренажерний зал

Зал хореографії

Стадіон

Бібліотечно-інформаційний центр

Абонемент

Читально-виставковий зал

Інтернет-студія

Редакція газети “Слово”

Студія “Гармонія”

Студія “Колорит”

Студія “Смак”

 

 

Back to top button