Новини

День знань

День знаньце, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань.

Учні подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі та вихователі – люди, які ведуть їх до вершин знань. Та й у всіх інших є близькі або друзі, для яких свято День знань – подія актуальна та урочиста.

Традиційно цікаво, в урочистій атмосфері відбулося святкування Дня знань у Кременецькій ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ступенів, яка гостинно відкрила двері для 49 першокласників. Подвір’я  навчального закладу виглядало особливо святково від білосніжних бантів та різнобарвних букетів.       Розпочалося   свято  віршами про Україну. Урочистості йому додали виконання національного Гімну та гімну школи.  Державний Прапор України підняли кращі учні школи Гусаківський Віктор та Петрук Надія.

З привітальним словом звернувся до присутніх директор школи Мишко Володимир Іванович, який щиро побажав  усім  нових звершень, наснаги у навчанні, розповів про здобутки та перемоги учнівського та педагогічного колективу у минулому  навчальному році, нагородив грамотами.

І ось настали самі незабутні були хвилини, для батьків та першокласників, коли заступник директора з навчально-виховної роботи Вербіцька Марія Марківна зачитала  наказ про зарахування. Лише недавно вони були звичайними малюками, а тепер поповнили ряди  шкільної родини. Спливе зовсім небагато часу і наші схвильовані малюки стануть справжніми школярами, а допоможуть їм у цьому добрі другі мами, перші наставники Надія Володимирівна Пасічник та Оксана Юріївна Романюк, які від сьогодні будуть піклуватися про них, навчати, розкривати таємничий і цікавий світ.

Нікого не залишив байдужим виступ винуватців свята – першокласників. Вони впевнено декламували вірші і виконали пісню Н. Май «Перший раз у перший клас».

З вітальними словами та побажаннями натхнення у досягненні нових висот від імені батьків виступив  Сілка Андрій Костянтинович.

Привітали першокласників не менш схвильовані  одинадцятикласники, адже у них попереду останній рік навчання – найвідповідальніший. На згадку  майбутні випускники вручили малюкам фотоальбоми, щоб ті могли фіксувати найщасливіші миті свого шкільного життя.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.