Про нас

Спільно ростимо майбутнє України!

            Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів гостинно запрошує на навчання у 1-11 класи.

            Якщо Вашій дитині потрібна соціальна допомога – ця школа для Вас! Проживання і харчування, режим дня і педагогічний патронаж для Ваших дітей гарантуємо.

            Якщо Ви зацікавлені у якісних знаннях Ваших дітей – школа-інтернат має для цього всі умови – високопрофесійні педагоги та відповідна навчальна база.

            Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина вивчала різні іноземні мови, ми навчаємо англійської і німецької!

            Кременецька ЗОШ-інтернат працює за договорами про співпрацю із Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури м. Київ, Прикарпатським національним університетом  ім. Василя Стефаника, Луганським державним інститутом культури і мистецтв, Кременецьким обласним гуманітарно-педагогічним інститутом ім. Тараса Шевченка, школами м. Києва, Кіровоградщини, Рівенщини, Черкащини, дитячими спортивними школами м. Кременця, що створює можливості для учнів і педагогів покращити свою самопідготовку та посилити якісно навчально-виховний процес.

            Якщо Вашій дитині потрібні знання комп’ютерної техніки та вміння користуватися Інтернетом – заходьте у наш сучасний клас та бібліотечно-інформаційний центр з інтернетстудією!

            Якщо  Ви бажаєте, щоб Ваша дитина із закінченням школи мала професію, будь-ласка, за 10-11 клас – професія водія категорії «В» і «С», а також категорія «А» для шанувальників мототехніки.

            Якщо Ви піклуєтеся, щоб Ваша дитина розвивалася різносторонньо, –  у школі-інтернаті діють мистецький центр «Сузір’я», спортивно-оздоровчий клуб «Лицар», Євроклуб «Меридіан», художня студія «Колорит», музична студія «Гармонія», студія «Смак», а також система різноманітних гуртків. На базі школи працюють гуртки районного центру дитячої творчості, класи гри на музичних інструментах школи естетичного виховання ім. М. Вериківського.

            Якщо Ви думаєте про майбутнє своєї дитини, ми Вам допоможемо і станемо пліч-о-пліч з Вами і Вашою дитиною, створюючи  школу Радості, Успіху, Добра.

 Символіка

Мріяти і шукати, доки жити…
В.Симоненко

Наш колектив багатий на талановиті особистості, для яких творча праця – це покликання душі.
Щоб збагатити історію школи, об’єднати усіх навколо однієї ідеї, було прийнято рішення про запровадження шкільної символіки.

 


1991 рік – прапор школи

(автори проекту: 

Кирилюк Я.М., Пахольчук Є.В.)

 

 


2006 рік – гімн школи

(автор слів і музики

Тріщук Н.В.)

 

 

 

2009 рік – герб школи

(автор проекту Павлюк Н.М.)

  2008 рік – великий прапор школи

(автор проекту: Павлюк Н.М.)