Про нас

Спільно ростимо майбутнє України!

         Волинський ліцей імені Нестора Літописця гостинно запрошує на навчання у 1-11 класи.

              Якщо Ви зацікавлені у якісних знаннях Ваших дітей – заклад освіти  має для цього всі умови – високопрофесійні педагоги та відповідна навчальна база.

            Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина вивчала різні іноземні мови, ми навчаємо англійської і німецької!

            Волинський ліцей імені Нестора Літописця  працює за договорами про співпрацю із Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури м. Київ, Прикарпатським національним університетом  ім. Василя Стефаника, Луганським державним інститутом культури і мистецтв, Кременецькою обласною гуманітарно-педагогічною академією ім. Тараса Шевченка, закладами освіти  м. Києва, Кіровоградщини, Рівенщини, Черкащини, дитячими спортивними школами м. Кременця, що створює можливості для учнів і педагогів покращити свою самопідготовку та посилити якісно навчально-виховний процес.

            Якщо Вашій дитині потрібні знання комп’ютерної техніки та вміння користуватися Інтернетом – заходьте у наші сучасні класи  та бібліотечно-інформаційний центр з інтернетстудією!

            Якщо  Ви бажаєте, щоб Ваша дитина із закінченням закладу освіти мала професію, будь-ласка, за 10-11 клас – професія водія категорії «В» і «С», а також категорія «А» для шанувальників мототехніки.

            Якщо Ви піклуєтеся, щоб Ваша дитина розвивалася різносторонньо, –  у ліцеї діють мистецький центр «Сузір’я», спортивно-оздоровчий клуб «Лицар», євроклуб «Меридіан», художня студія «Колорит», музична студія «Гармонія», студія «Смак», а також система різноманітних гуртків. На базі закладу працюють гуртки районного центру дитячої творчості, класи гри на музичних інструментах школи естетичного виховання  ім. М. Вериківського.

           Якщо Вашій дитині потрібна соціальна допомога – цей заклад для Вас! У ліцеї збережено пільги для вихованців інтернатних закладів. Проживання і харчування, режим дня і педагогічний патронаж для Ваших дітей гарантуємо.

Якщо Ви думаєте про майбутнє своєї дитини, ми Вам допоможемо і станемо пліч-о-пліч з Вами і Вашою дитиною, створюючи  заклад  Радості, Успіху, Добра.

Символіка

Мріяти і шукати, доки жити…
В.Симоненко

Наш колектив багатий на талановиті особистості, для яких творча праця – це покликання душі.
Щоб збагатити історію школи, об’єднати усіх навколо однієї ідеї, було прийнято рішення про запровадження шкільної символіки.

 


1991 рік – прапор школи

(автори проекту:  Кирилюк Я.М., Пахольчук Є.В.)

 

 

 


2006 рік – гімн школи

(автор слів і музики Тріщук Н.В.)

 

 

2009 рік – герб школи

(автор проекту Павлюк Н.М.)

 

 

 

2008 рік – великий прапор школи

(автор проекту: Павлюк Н.М.)

 

 З 01 вересня 2018 року затверджені нові символи Волинського ліцею імені Нестора Літописця.

Автори проекту:
Качурівська О.В.
Мартинюк Н.Л,
Форсюк Н.В.