Новини

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛІЦЕЮ!

Шановна ліцейна родино!

Мої колеги, працівники, учні-ліцеїсти, батьки та опікуни, партнери в освітньому просторі України та за її межами!

Сьогодні незвичайний день – День української писемності та мови і започаткований  нами, уже традиційний, День народження ліцею. А закладу освіти – 59 років.

Вітаю усіх з цим святом!

Пам’ятаймо, що саме мова є душею нації, її генетичним кодом.  Українська мова почалася з писемності, витоки якої йдуть з далекого минулого.

Давньоруські літописи вражають глибиною мудрості, далекоглядності, є актуальними і суспільно значимими для розуміння сучасності.  Державність мови це надзвичайно важливий чинник самовизначення нації, основа розвитку держави. Тож  оберігаймо та розвиваймо українську мову. Утверджуймо її повсякчас і вона служитиме єднанням між минулим і майбутнім, возвеличуватиме Україну і українців.  Будьмо лицарями національної української культури.

Цей день не тільки державне, а й церковне свято. Преподобний  Нестор Літописець,  ім’я якого носить наш заклад,  послідовник творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія є покровителем нашого освітянського життя. Ми намагаємося щорічно рухатись вперед –  де від результату кожного створюється результат роботи колективу, а весь колектив сприяє розвитку кожної особистості.

Попереду  багато творчих планів, реалізація ідей! Любімо  життя! Спільними мріями і діями ми будуємо краще майбутнє!

 

Володимир Мишко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.