Засідання педагогічної ради «Досвід, проблеми, перспективи»
![](https://volynnestor.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_5321472035047722479_y-780x470.jpg)
27 жовтня, у День народження ліцею, проведено засідання педагогічної ради.
У цей маленький ювілей Мишко В.І., директор ліцею, проаналізував роботу педагогічного колективу по реалізації Стратегії розвитку щодо трансформації закладу освіти з організації профільного та допрофільного навчання.
Підсумок за п’ять років зробила заступник директора з навчально-виховної роботи Романіна Т.М. у моніторинговому дослідженні «Спрямування діяльності педагогічного колективу на формування творчої, активної, обдарованої особистості: досвід, проблеми, перспективи».
Про нові виклики та перспективи виховної роботи розповіла Оболончик Т.М., заступник директора з навчально-виховної роботи.
Педагог-організатор Залюбовська-Ширма Н.Б. акцентувала на ролі учнівського самоврядування у формуванні соціалізованої особистості з демократичними поглядами.