Новини

Міжнародний день німецької мови

У другу суботу вересня щорічно  відзначається День німецької мови.

Німецька мова має багату лінгвістичну спадщину та історію, що сягає першого століття до нашої ери. Мова набула популярності з перекладом Біблії  Мартіном Лютером у 1522 році, що стало альтернативою домінуванню латини. Сьогодні німецька мова є найпоширенішою  в Європі та однією з офіційних  Євросоюзу. Також це одна з найпопулярніших мов, яку знають понад 130 млн людей. А ще — це друга мова за кількістю написаних художніх творів і наукових текстів після англійської!

Свято Міжнародного дня німецької мови було започатковано для популяризації та мотивації людей вивчати німецьку. І воно стосується не лише мови, але й німецької історії та культурних цінностей.

Тож, нумо разом вивчати німецьку! Знання німецької мови є провідною компетентністю для сучасної та перспективної освітньої біографії. Окрім особистого розвитку це дає можливість широкій різноманітності зв’язків з Німеччиною, сприяє мобільності та збільшує професійні можливості. Знання німецької — це квиток до однієї з найкращих університетських систем світу.

До початку 2023-2024 навчального року команда Інституту імені Гете в Україні створила курс німецької мови (другої іноземної) для учнів 5 класів Нової української школи. На початок вересня на платформі «Всеукраїнська школа онлайн» уже розміщено п’ять перших уроків, невдовзі буде оприлюднено ще п’ятнадцять занять цього курсу. Разом із казковим персонажем – інопланетянином ФРО п’ятикласники і п’ятикласниці мають чудову нагоду навчитися спілкуватися німецькою на початковому рівні, розповідати про себе, вподобання, сім’ю, Україну та Німеччину.

Наші ліцеїсти  вивчають німецьку мову як першу, так і другу. Отримувати нові знання, набувати вмінь та досвіду, спілкуватися іншою мовою- запорука успіху кожного учня.

Вивчаймо нові іноземні мови, рухаймося до світла знань і відкриваймо нові горизонти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button