Новини
Микола Леонтович “Щедрик”
13 грудня виповнилось 143 роки з Дня народження видатного українського композитора, диригента та педагога Миколи Леонтовича. Його різдвяна колядка,, Щедрик”відома, у всьому світі під назвою,, Carol of the Bells” та має безліч інтерпретацій.
Учні Волинського ліцею імені Нестора Літописця вшанували пам’ять великого композитора. У вестибулі ліцеїсти мали змогу переглянути відеоролик про виконання,, Щедрика”співаками та гуртами різних країн, ознайомились з творчістю композитора.
Учні 6-А класу підготували презентацію – Микола Леонтович
,, Щедрик ” та виконали оригінальну версію відомої колядки.
![](https://volynnestor.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/img-5be2907058f5dc8db737206e43007e2f-v-300x225.jpg)
![](https://volynnestor.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/img-5c7b906727a8cb59ebbfb3d4682cc7e3-v-300x225.jpg)
![](https://volynnestor.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/img-9ba68c5dd7e1bc62c9c20c6b3bf7cf89-v-301x225.jpg)
![](https://volynnestor.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/img-221569b6a33daf6ff24e00191818b056-v-300x225.jpg)
![](https://volynnestor.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/img-bbf8f493b30dc556a91424b0510bdf67-v-301x225.jpg)